Yaralı Kuşlar ne zaman ekrana gelecek

17.03.2019
A+
A-

Kanal D’nin yeni dizisi Yaralı Kuşlar’ın yayın tarihi belli oldu. Dizi her gün yayınlanacak.

Yaralı Kuşlar ne zaman ekrana gelecek

Yaralı Kuşlar ne zaman ekrana gelecek? Kanal D’nin yeni “günlük dizisi” Yaralı Kuşlar için yayın tarihi açıklandı. Kanal D’de yeni bir dizi başlıyor.

Yaralı Kuşlar dizisi günlük olarak ekrana gelecek. Dizi 1 Nisan 2019 tarihinde izleyiciyle buluşacak. Dizi hafta içi hergün saat 16.00’da ekranda olacak.

Yaralı Kuşlar dizisi oyuncuları Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar.

Yaralı Kuşlar dizisi yayın tarihi 1 Nisan 2019 Pazartesi günü olarak açıklandı. Yaralı Kuşlar dizisi ilk bölüm fragmanı ekrana geldi. 

Yaralı Kuşlar dizisinin konusu

İlk bölümü 1 Nisan’da ekrana gelecek olan Yaralı Kuşlar dizisinin konusunda iyi ile kötünün, gerçekle yalanın karıştığı hüzünlü bir hayat mücadelesi var.

Ömer, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmıştır. Ablası bildiği Meryem’le hayata tutunmaya çalışmaktadır. Ömer, İstanbul’un kalabalık semtlerinde mendil satmaktadır. 

Ömer, öz babasıyla karşılaşır. Yeni bir karmaşa içinde hayat kartları yeniden dağıtılır. Ve artık hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır. 

Dizinin senaryo danışmanlığını Mehmet Uyar’ın, yönetmenliğini Cem Tabak’ın üstleniyor. Dizinin, 7’den 70’e herkesin kalbine dokunacağı öne sürülüyor. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.