Bircan Bali boşandı

Ünlü sunucu Bircan Bali boşandı. İki yıllık evliliğin tek celsede bitiren ünlü sunucu boşanma gerekçesini de açıkladı. Bircan Bali neden boşandı? Bu sorunun cevabını detaylı olarak anlattı.

Bircan Bali boşandı! Ünlü sunucu Bircan Bali tek celsede 2 yıllık evliliğini bitirdi. Beyaz TV’de sabah life style tarzında program sunan Bircan Bali boşandı. Bircan Bali boşanma haberini sosyal medyadan ve ekrandan duyurdu. 

Bircan Bali, 2019 yılında evlendiği avukat Ömer Gezen ile resmen boşandığını açıkladı. Bircan Bali, 2 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi.

Anlaşmalı olarak boşanan çift, mahkemeye el ele geldi. Bircan Bali, boşanmanın detaylarını sunucusu olduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınında anlattı.

Bircan Bali neden boşandı?

Bircan Bali boşanma haberi özellikle magazin dünyasında bomba etkisi yaptı. Ünlülerle arası iyi olan Bircan Bali’nin boşanma gerekçesi merak edildi. Anlaşmalı olarak tek celsede biten evliliğin ardından Bircan Bali kendi programında yaptığı açıklamasında boşanma sebebini de anlattı. 

Bircan Bali neden boşandı, sorusuna cevap veren ünlü sunucu ‘ayrı şehirlerde süren hayat’ olarak özetlenebilecek hayatın evliliklerini yıprattığını açıkladı: “2019 yılında severek evlendim ben Ömer ile ve severek yaptık evladımızı. Ona benzeyen, çok güzel bir kız çocuğu. Kızımızla birlikte evliliğimize çok güzel bir şekilde devam ediyorken, maalesef başka şehirlerde olmamız en büyük sorun oldu.” 

Sevdiğimi yanı başımda isterim

Bircan Bali boşandı… Ardından da kendi programında açıklama yaptı. Bircan Bali boşanması ile ilgili olarak izleyicilerini ve hayranlarını bilgilendirdi. Bircan Bali “Ben sevdiğim kişiyi hep yanı başımda isterim. Böyle bir kusurum var. Onun da işlerinin lokomotifi orada ilerlediği için hep gitmek zorundaydı. Biz bir türlü başka şehirlerde olmaya adapte olamadık. Belki bu konuda ben bir tık anlayışsız davrandım, belki de o biraz mücadelesiz davrandı.” dedi. 

Bircan Bali ne zaman boşandı?

Boşanma için birlikte karar verdiklerini anlatan Bircan Bali şöyle devam etti: “En nihayetinde oturup diz dize verdiğimiz bir karardı. Anlaşmalı bir şekilde boşandık. 24 Mart saat 10.30 itibarıyla… sonrasında Saygı’yla alakalı bir protokol hazırladık. Saygı’nın velayeti bende kaldı. Babasının onu görmekle ilgili sınırsız hakkı vardır. Hiçbir nafaka, tazminat asla istenmemiştir. İlişkimizde herhangi bir şiddet de dahil, herhangi bir aldatma, herhangi kötü bir söz ve akılda kalacak kötü bir hatıra olmadan tertemiz bir şekilde bitmiştir. Ailelerimize sormadan yaptığımız evliliğimizi, yine ailelerimize sormadan bitiriyorum.” 

Adliyeye el ele gittik

Adliyeye el ele gittiklerini söyleyen Bircan Bali “Sabah 04.00 gibi Ömer, kızımla benim yaşadığımız eve geldi. Birlikte kahve içtik. Kızımızı öptük, onunla vedalaştık. Birlikte el ele ve tek arabayla Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı bir şekilde boşandık. Evli gittim, bekar geldim” dedi. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.