Buket Uzuner Ateş romanını kırık kolla yazıyor

Ünlü yazar Buket Uzuner’in sol kolu kırıldı. Uzuner, heyecanla beklenen Ateş adlı romanını yazıyordu. Ünlü yazar takipçilerine tek eliyle de olsa yazmayı sürdürdüğünü duyurdu.

Buket Uzuner Ateş romanını kırık kolla yazıyor. Geniş bir okur kitlesi bulunan Türkiye’nin sevilen yazarlarından Buket Uzuner sol kolunun kırıldığını takipçileri ile paylaştı.

Uzuner’in kol kolundaki kırığın iyileşmesi için alçıya alındı. Buket Uzuner, sosyal medyayı aktif kullanan yazarlardan. Yaşadığı durumu takipçileri paylaştı. “Solak olmadığım için durumu idare ediyorum” diyen Buket Uzuner, çok sevilen Uyumsuz Defne Kaman’ın Maceraları serisinen dördüncü kitabı Ateş’i yazmaya devam ettiğini de duyurdu. 

“Söylentilere kanmayın tekel çalışmaya devam ediyorum” diyen Buket Uzuner, Ateş adlı romanın notlarını aldığı 5 defterini ve yazım çalışmalarını sürdürdüğü bilgisayarının görüntüsünü Twitter hesabından takipçileriyle paylaştı. 

Buket Uzuner, Tabiat Dörtlemesi olarak yayımlanan serinin son kitabı Ateş için uzun süredir çalışıyordu. Hava, Toprak, Su daha önce okurlarla buluşmuş ve çok beğenilmişti. Okurlar serinin son kitabı Ateş’i beklerken, Buket Uzuner’in sol kolundaki kırık haberi elbette üzüntüyle karşılandı. 

Buket Uzuner, Ateş adlı romanını şimdi tek eliyle yazdığını söyledi. Biz de kendisine geçmiş olsun ve acil şifalar diliyoruz. 

 

ETİKETLER:
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.