Gölgesizler romanı İtalyanca ve Romence

26.07.2019
A+
A-

Hasan Ali Toptaş’ın Gölgesizler adlı romanı pek çok dilden sonra şimdi de İtalyanca ve Romence olarak basılacak. Dünya okurlarıyla buluşmaya devam eden Hasan Ali Toptaş’ın Gölgesizler adlı romanı sinema filmi olarak da çekilmişti.

Gölgesizler romanı İtalyanca ve Romence

Gölgesizler romanı İtalyanca ve Romence olarak da basılıyor. Hasan Ali Toptaş’ın Gölgesizler romanı daha önce İngilizce, Almanca, Fransızca, İsveçce, Flamanca, Korece dillerinde basılmıştı.

Hasan Ali Toptaş’ın İtalya’da yayınlanacak ilk romanı Gölgesizler değil. Daha önce de Toptaş’ın iki romanı İtalyanca basılmış ve okurlarla buluşmuştu. Şimdi İtalyan okuruyla buluşacak olan üçünce roman Gölgesizler olacak.

Gölgesizler, Hasan Ali Toptaş’ın çok sevilen romanlarından biri. Aynı zamanda sinemaya da uyarlandı. Yönetmenliğini Ümit Ünal’ın yaptığı aynı adlı film 2009 yılında beyaz perdede seyirciyle buluşmuştu. Filmde Hasan Ali Toptaş da kısa bir rol almış, seyriciye bu anlamda da ulaşmıştı.

 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.