Jennifer Aniston Prens Harry aşkı direkten dönmüş

21.06.2019
A+
A-

İngiltere Prensi Harry, dünyaca ünlü aktrist Jennifer Aniston’a vurulmuş. Bekar olduğu dönemde uzun süre genç kadının peşi sıra koşmuş. Ama istediğini elde edememiş.

Jennifer Aniston Prens Harry aşkı direkten dönmüş

Jennifer Aniston Prens Harry aşkı direkten dönmüş. Dünyaca ünlü Oscarlı oyuncu Jennifer Aniston Prens Harry aşkı tek taraflı yaşanmış. Nasıl mı?

Bekarlık döneminde ‘Yaramazlıkları’ ile ünlü Prens Harry, bir dönem Jennifer Asitnon’a aşık olmuş. Ancak yüz bulamamış. İddianın sahibi ise ABD’de yazdığı kitaplarla ünlü Ian Halperin.

Ian Halperin’in, yeni kitabı Jennifer Aniston hakkında… ABD “Hollywood’un Sarışın Bombası” adıyla çıkan kitap çok konuşulacak bir iddiayı gündeme getirdi. Prens Harry, Jennifer Aniston’a aşıkmış.

İngiltere Prensi Harry, bundan 10 yıl önce Jennifer Aniston’a aşıkmış. Prens Harry, Jennifer Aniston’un GQ dergisine verdiği çıplak pozdan sonra “Onda prenses kumaşı var” demiş. Yani Prens Harry, Jennifer Aniston’un kumaşını çok beğenmiş. Ancak Prens de olsan her istediğini alamıyorsun bu hayatta.

New York Times çok satan kitaplar listesinin gedikli yazarlarından Ian Halperin, yazdığı kitapla büyük bir sansasyon yarattı.  Biyografik kitaplarıyla ünlü Halperin, yakın zamanda Jennifer Aniston hakkında kitap çıkardı.

Hollywood’un Sarışın Bombası adlı kitapta ise Prens Harry’nin Jennifer Aniston’a aşık olduğunu yer alıyor. Prens Harry, uzun süre güzel oyuncu Jennifer Aniston’ı kendine takıntı haline getirmiş. Takip etmiş. Hatta telefon numarasını dahi bulup iletişime geçmiş. Ne mi yapmış?

ABD’li yazar Ian Halperin anlatımından okuyalım: “Harry yıllarca Jen’e kara sevdalıydı. Dostlarına Jen’den -Onda prenses kumaşı var-  diye söz ediyordu. Los Angeles’a gidip modellerle çılgın partilere katılıyordu. Çok yakın bir arkadaşına en sevdiği aktrisin Jen olduğunu ve onun telefon numarasını ele geçirdiğini söyledi. Ona mesaj attı ve emojiler gönderdi. Bir kaynak, bana, Jen’in Harry’nin kendisine vurulduğunu bildiğini, ama aralarındaki yaş farkından ötürü onu olmayacak bir maceraya sürüklemek istemediğini anlattı.”

Bu kitapta yazılan iddialar için Jennifer Aniston ne dedi? Kabul etmedi. Ünlü oyuncu, iddiaların doğru olmadığını belirtti. Ancak yazar Ian Halperin ise “Film ve kitaptaki her şeyin arkasında duruyorum” diyerek, yazdıklarında ısrar etti. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.