Çağan Irmak filmlerindeki müzikler için özel konser

Çağan Irmak filmlerindeki müzikler, oyuncularla birlikte özel bir performansla seslendirdi. İş Sanat’ta sahneye çıkan Çağan Irmak ve oyuncular sahnedeki performansları ile dikkat çektiler.

Issız Adam, Babam ve Oğlum, Dedemin İnsanları, Nadide Hayat, Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya gibi Çağan Irmak’ın unutulmazları arasında yer alan film ve dizilerden sahneler eşliğinde gerçekleşen gecede Çağan Irmak, bu filmlerin şarkılarını söylemek üzere sahneye çıktı.

Çağan Irmak film müzikleri konseri

Piyanist ve besteci Sabri Tuluğ Tırpan’ın müzik direktörlüğünü üstlendiği konserde filmlerinde rol alan sanatçı dostları da seslendirdikleri şarkılarla Irmak’a eşlik ettiler.

Çağan Irmak filmlerinde müzikler  arasında yer alan Son Arzum, Sevdim, Bana Yalan Söylediler, Anlamazdın gibi şarkılar gecede seslendirildi.

Çağan Irmak, ‘Son Arzum’ şarkısıyla sahnedeydi. Özel performans gecesinde kimler mi vardı?

Peyazperdeden konser sahnesine

Cemal Hünal, Yetkin Dikinciler, Meltem Cumbul, Işıl Yücesoy, Gökçe Bahadır, Gizem Erdem, Goncagül Sunar, Tuğrul Tülek ve Halil Sezai vardı. Halil Sezai henüz Çağan Irmak filmlerinde oynamadı. Ancak Çağan Irmak’ın çekimlerine yakında başlayacağı filmde rol alıyor.

Gecede, Tuğrul Tülek ‘Prensesin Uykusu’, Halil Sezai ‘Yalnızım’, Gökçe Bahadır ‘Dert Bende’, Goncagül Sunar ‘Çemberimde Gül Oya’, Cemal Hünal ‘Ayak İzi’ ve Işıl Yücesoy ‘Kirli Beyaz Kedi’ parçalarını seslendirdi. Çok heyecanlı olduklarını söyleyen Gökçe Bahadır, “Dizilerde şarkı söyledim. Ama sahnede yer almak çok farklı bir duygu” dedi. 

Çağan Irmak şarkı söyledi

Anlamazdın düetine ayakta alkış

Meltem Cumbul ‘Beni Bırakma’, Goncagül Sunar ‘Beni Benimle Bırak’, Gizem Erdem ‘Gel ya da Git’ şarkılarını seslendirdi. Gökçe Bahadır, Gizem Erdem ve Goncagül Sunar’ın birlikte söylediği ‘Eyvah’ adlı şarkı ile usta oyuncu Işıl Yücesoy ve Cemal Hünal’ın ‘Anlamazdın’ düeti izleyiciler tarafından dakikalarca alkışlandı.

Işıl Yücesoy ve Cemal Hünal düeti

Sinemadaki başarısının yanı sıra müzikteki yeteneğini de ortaya koyan Çağan Irmak, konserin ikinci bölümünde Nadide Hayat filmiyle hafızalara kazınan ‘O Günler’i seslendirdi.

İzleyenlerin hafızasından çıkmayacak bu çok özel konser Çağan Irmak ve oyuncu dostlarının hep birlikte seslendirdiği ‘Bir Mazi Bin Hatıra’ şarkısıyla sona erdi.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.