Çağan Irmak Netflix dizisi oyuncularına iki isim daha

19.01.2022
A+
A-

Çağan Irmak Netflix için ‘Yaratılan’ adlı dizinin hazırlıklarını sürdürüyor. Ünlü yönetmen, Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil’i baş rollerde oynatacak. Diziye iki yeni oyuncu daha katıldı.

Çağan Irmak Netflix dizisi oyuncularına iki isim daha katıldı. Ünlü yönetmen Çağan Irmak Netflix için bir dizi çekecek. Dizinin daha önce açıklanan baş rol oyuncuları Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil. Yeni gelişmeye göre ise diziye iki oyuncu daha dahil edildi. 

Issız Adam, Babam ve Oğlum, Ulak gibi filmlerin yönetmeni Çağan Irmak, Netflix için dizi film çekecek. Çoğunlukla ‘dram’ türünde filmleri beyazperdede seyirciyle buluşturan Çağan Irmak’ın Netflix dizisi merak ediliyor. Dizinin türü ve konusu henüz açıklanmadı.

Çağan Irmak Netflix’teki dizisinde Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil’e baş rol verecek. Dizinin yapımcısı O3 Medya. 

Çağan Irmak’ın Netflix dizisinin adı “Yaratılan” olarak duyuruldu. Yaratılan dizisi için Çağan Irmak oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Çağan Irmak Neflix dizisi Yaratılan için iki yeni oyuncu ile daha anlaştı. Yaratılan dizisinde Bülent Şakrak ve Devrim Yakut da rol alacak. Netflix’te yayınlanacak olan dizinin çekimleri İstanbul ve Bursa’da yapılacak.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.