Çağan Irmak’ın pitonla dansı

Tehlikeli hayanların başında gelen piton, Çağan Irmak’ın adeta oyuncağı oldu. Ünlü yönetmen dev bir pitonu boynuna doladı ve adeta dans etti.

Çağan Irmak’ın pitonla dansı

Çağan Irmak’ın pitonla dansı heyecanlı anlar yaşanmasına neden oldu. Görüntüler sosyal medyanın ilgi odağına oturdu.  Ünlü yönetmen Çağan Irmak, açık sarı renkli Burma pitonu ile dans etti. Bu sırada cep telefonu ile yapılan çekim Çağan Irmak’ın sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Çağan Irmak dev pitonla adeta dans etti. Ünlü yönetmenin pitonla yaptığı dansı görenleri şaşkına çevirdi. Bir insanı tek bir seferde yutabilen tehlikeli yılanı boynuna dolayan ve onu adeta bir kedi sever gibi seven Çağan Irmak’ın videosu ilgiyle izleniyor.

Ünlü yönetmen yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak ve Elçin Sangu’nun başrolünde oynayacağı “Gülizar” adlı dizi için çalışmalarını sürdürüyor. Zaman zaman yorgunluğunu atmak için çeşitli faaliyetler yapan Çağan Irmak, bu kez bir piton türü yılanla adeta stres attı.


Çağan Irmak yılanı adeta dans eder gibi onu boynuna doladı. Açık sarı renkli ve korkutucu görüntüsü ile görenleri korkutan piton yılanı Çağan Irmak’ın ellerinde kuzu gibiydi. Uzunluğu 10 metreyi aşan piton ile ünlü yönetmen adeta dans etti.

Bilindiği gibi bu tür yılanlar çeşitli ilaçlarla uyuşturuluyor ve vahşilikleri bir anlamda yok ediliyor. Çağan Irmak’ın bu yılanı filmde kullandığı düşünülüyor.

Çağan Irmak, Asmalı Konak adlı televizyon dizisiyle ismini bütün Türkiye’ye duyurmuştu. Sonra hem 1980’li yılların karışık, gergin ve politik halini, hem 2000’li yıllardaki bir sonraki kuşağın yaşadıklarını anlatan Çemberimde Gül Oya dizisini yazdı ve yönetti.

Ünlü yönetmen, Bana Şans Dile, Mustafa Hakkında Herşey, Babam ve Oğlum, Ulak, Issız Adam, Karanlıktakiler, Prensesin Uykusu, Dedemin İnsanları, Tamam mıyız?, Unutusam Fısılda ve Nadide Hayat adında 11 uzun metrajlı sinema filmi ve ödüllü kısa filmleriyle izleyicilerin gönlüne taht kurdu.

 

Ayperi ve Hümeyra İçin Gözyaşı Dökeceksiniz

Editör: Cem Cengiz Yarar

Reklam
Yavuz Rençberler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM