Çağan Irmak’ın pitonla dansı

27.09.2017
A+
A-

Tehlikeli hayanların başında gelen piton, Çağan Irmak’ın adeta oyuncağı oldu. Ünlü yönetmen dev bir pitonu boynuna doladı ve adeta dans etti.

Çağan Irmak’ın pitonla dansı

Çağan Irmak’ın pitonla dansı heyecanlı anlar yaşanmasına neden oldu. Görüntüler sosyal medyanın ilgi odağına oturdu.  Ünlü yönetmen Çağan Irmak, açık sarı renkli Burma pitonu ile dans etti. Bu sırada cep telefonu ile yapılan çekim Çağan Irmak’ın sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Çağan Irmak dev pitonla adeta dans etti. Ünlü yönetmenin pitonla yaptığı dansı görenleri şaşkına çevirdi. Bir insanı tek bir seferde yutabilen tehlikeli yılanı boynuna dolayan ve onu adeta bir kedi sever gibi seven Çağan Irmak’ın videosu ilgiyle izleniyor.

Ünlü yönetmen yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak ve Elçin Sangu’nun başrolünde oynayacağı “Gülizar” adlı dizi için çalışmalarını sürdürüyor. Zaman zaman yorgunluğunu atmak için çeşitli faaliyetler yapan Çağan Irmak, bu kez bir piton türü yılanla adeta stres attı.

Çağan Irmak yılanı adeta dans eder gibi onu boynuna doladı. Açık sarı renkli ve korkutucu görüntüsü ile görenleri korkutan piton yılanı Çağan Irmak’ın ellerinde kuzu gibiydi. Uzunluğu 10 metreyi aşan piton ile ünlü yönetmen adeta dans etti.

Bilindiği gibi bu tür yılanlar çeşitli ilaçlarla uyuşturuluyor ve vahşilikleri bir anlamda yok ediliyor. Çağan Irmak’ın bu yılanı filmde kullandığı düşünülüyor.

Çağan Irmak, Asmalı Konak adlı televizyon dizisiyle ismini bütün Türkiye’ye duyurmuştu. Sonra hem 1980’li yılların karışık, gergin ve politik halini, hem 2000’li yıllardaki bir sonraki kuşağın yaşadıklarını anlatan Çemberimde Gül Oya dizisini yazdı ve yönetti.

Ünlü yönetmen, Bana Şans Dile, Mustafa Hakkında Herşey, Babam ve Oğlum, Ulak, Issız Adam, Karanlıktakiler, Prensesin Uykusu, Dedemin İnsanları, Tamam mıyız?, Unutusam Fısılda ve Nadide Hayat adında 11 uzun metrajlı sinema filmi ve ödüllü kısa filmleriyle izleyicilerin gönlüne taht kurdu.

ÇAĞAN IRMAK’IN UNUTURSAM FISILDA FİLMİNDEN DETAYLAR – HÜMEYRA’NIN HAYATINI MI ANLATTI

 

Editör: Cem Cengiz Yarar

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM