Can Bonomo Kara Konular albümünde sürpriz isimlerle birlikte

09.02.2024
A+
A-

Can Bonomo’nun yeni albümü Kara Konular yakında müzik dünyasında yerini alıyor. Albümde Can Bonomo’ya Mabel Matiz, Melike Şahin, Gökhan Özoğuz düetleriyle eşlik ediyor.

Can Bonomo Kara Konular albümünde sürpriz isimlerle birlikte

Can Bonomo Kara Konular albümünde sürpriz isimlerle birlikte stüdyoya girdi. Can Bonomo’nun yeni albümü Kara Konular, 16 Şubat tarihinde müzik dünyasında yerini alacak. Kara Konular’ın lansman konserinin 1 Mart’ta DasDas’ta olacağı açıklandı.

Can Bonomo, Kara Konular albümünde sürpriz isimlerle stüdyoya girdi. Mabel Matiz, Melike Şahin ve Gökhan Özoğuz ile sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafları Can Bonomo’nun yeni albümü hakkında fikir verdi.

Can Bonomo – Melike Şahin

Kara Konular 12 şarkıdan oluşuyor. Can Bonomo’ya Mabel Matiz, Melike Şahin ve Gökhan Özoğuz düetler ile eşlik ediyor. Albüm dört ayrı stüdyoda, Can Saban, Kaan Arslan ve Sabi Saltiel prodüktörlüğünde kaydedildi. Albümdeki düetlerin yanı sıra Nova Norda, Serkan Keskin, Sarp Apak, Bengi Apak, Engin Özsüt ve Melikşah Altuntaş da parçalarda Can Bonomo’ya eşlik eden dostları.

Can Bono, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Mabel Matiz’e seslendi. Bonomo paylaşımında şunları yazdı:

“Biri Canım Mabel’in, biri benim kalemimden iki şahane beste var albümde. Seslerimizi yan yana duyar duymaz: “Neden daha önce yapmadık ki?” dedim içimden. Sonra uzun uzun sohbet edince anladım ki ikimiz de 10 sene kadar önce ilk tanıştığımız yaştayız hala. Seninle çağdaş olduğum için çok mutluyum güzel arkadaşım! “Dertler oldu derya / Hani candan can gider ya / Usanıyor gençliğim / Feryat figan ağlar olduk / Halimiz eyvah!” 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Can Bonomo (@canbonomo)’in paylaştığı bir gönderi

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.