Canevim Simge Selçuk ile ekrana gelecek

14.03.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu Simge Selçuk, atv’nin hazırlıkları süren yeni dizisi Canevim’in kadrosuna katıldı. Simge Selçuk, dizideki kız kardeşlerden birini canlandıracak.

Canevim Simge Selçuk ile ekrana gelecek. atv’nin yeni dizisi için hazırlıklar sürüyor. Canevim adlı dizinin kadrosu oluşturuluyor. Geçtiğimiz günlerde Canevim’in başrolünde Biran Damla Yılmaz’ın oynayacağı açıklanmıştı.

Şimdi ise dizinin oyuncu kadrosuna Simge Selçuk’un dahil olduğu bildirildi. Koliba Film’in yapımı olan Canevim için hazırlıklar sürüyor.

Diziye ünlü oyuncu Simge Selçuk katıldı. Dizideki önemli iki kardeşten biri olan Melis Korkmaz karakterini Simge Selçuk canlandıracak. Feryal’in kızkardeşi olan Melis karakteri Simge Selçuk ile ekrana gelecek.

atv’nin yeni projesi olan Canevim dizisine ünlü oyuncu Simge Selçuk dahil oldu.

Canevim dizisinin yönetmenliğini Adnan Güler üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosu oluşturuluyor. Çekimlerine yakında başlanacak olan diziye ünlü oyuncu Simge Selçuk dahil oldu. 

Canevim dizisinde başroldeki kadın oyuncu Biran Damla Yılmaz olmuştu. Senaryo gereği aşk yaşayacağı kişinin yani erkek başrol oyuncusunun kim olacağı merak ediliyor. 

Dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın kaleme alıyor.

Simge Selçuk kimdir

Magazin dünyasında sık sık sayfalara yansıyan bir isim Simge Selçuk. Kariyerinde pek çok dizi oyunculuğu var. Simge Selçuk, ‘Kalbimdeki Deniz’, ‘Avrupa Avrupa’, ‘Acemi Cadı’ gibi dizilerde rol aldı.

44 yaşındaki Simge Selçuk, oyunculuğunun olgunluk dönemini yaşıyor. Ankaralı bir sanatçı olan Simge Selçuk, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi mezunu. Simge Selçuk ir dönemin en popüler dizilerinden olan Ferhunde Hanımlar’da da oynamıştı.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.