Metin Hara ile Adriana Lima evlenecek mi

Adriana Lima Metin Hara’ya evlilik şartı koştu… Dünyaca ünlü modelin yazar Metin Hara ile olan inişli çıkışlı ilişkisine yeni bir boyut kattığı öne sürülüyor.

Metin Hara ile Adriana Lima evlenecek mi? Magazin medyasının şu anda ortaya attığı soruların başında bu geliyor. Yazar Metin Hara ile dünyaca ünlü model Adriana Lima’nın ilişkisi tekrar gündemde.

Metin Hara – Adriana Lima aşkı ile ilgili son çıkan haberler ‘bittiği ve ayrıldıkları’ yönündeydi. Kitapları Türkiye’de çok satan Metin Hara, Adriana Lima ile aşk yaşamaya başlayınca dünyada da popüler hale gelmişti.

Hara-Lima 2017 yılında aşk yaşamaya başlamışlardı. Bundan bir buçuk ay önce ise ikilinin ayrıldıklarına yönelik açıklamaları oldu. Adriana Lima, Metin Hara’nın kendisini kullandığını iddia ederek Instagram’da yaptığı paylaşımda hemcinslerine dert yanmıştı: “Hanımlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Siz partner istiyorsunuz, proje değil”

Bütün bu gelişmelerden sonra, şimdi ortaya atılan iddia ise bambaşka. Ünlü yazar Metin Hara ile Adriana Lima’nın gizlice buluştukları ve ilişkilerini gözden geçirdikleri belirtiliyor. Bu görüşmede Adriana Lima’nın Metin Hara’ya iki şartı olduğu iddia ediliyor.

Adriana Lima Metin Hara’ya evlilik teklifi yaptı

Metin Hara ile Adriana Lima evlilik yoluna mı girdiler, sorusu işte bu görüşmeden sonra ortaya atıldı. Lima-Hara aşkı evlilikle yeni bir boyut mu kazanacak? Bu soruların cevabının Metin Hara’ya bağlı olduğu öne sürülüyor.

Metin Hara ile Andria Lima’nın bir saat süren görüşmesinde genç kadının iki şart ortaya koyduğu ve buna göre ilişkinin gidişatının belirleneceği kaydediliyor.

Adrina Lima Metin Hara’ya evlilik teklif etmiş. Eğer magazin medyasında çıkan haberlere bakılırsa Adrina Lima Metin Hara’ya “Evlenelim” dedi. Ünlü modelin şartlarından biri bu. Lima, eğer ilişkileri devam edecekse evlilik şartını koştu. 

Ünlü model Adriana Lima’nın Metin Hara’ya diğer şartı ise “Türkiye’de değil ABD’de yaşa” … Genç kadın sevgilisinin Amerika’da yaşamasını ve evlenmelerini şart koştu. 

Yine magazin basınına göre Metin Hara’nın bu teklife sıcak baktığı öğrenildi. Yani Adriana Lima Metin Hara’ya evlilik teklifi yapmış oldu. Metin Hara da bu teklife sıcak baktı. 

Yukarıdaki yazıdaki her şey iddialara dayalı. Yani görüşmeye şahit olan, konuşmaları işiten yok. Bakalım Metin Hara ile Adriana Lima evlilik masasına oturacak mı? 

ETİKETLER: ,
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.