Cem Yılmaz Deli filminden fotoğraflar

26.12.2018
A+
A-

Cem Yılmaz “Karakomik Filmler” serisinin dördüncüsü olan Deli’den fotoğraf kareleri paylaştı. Cem Yılmaz filmde bir taksiciyi oynuyor. Film Nisan 2019’da vizyonda olacak.

Cem Yılmaz Deli filminden fotoğraflar

Cem Yılmaz Deli filminden fotoğraflar paylaştı. Ünlü oyuncu, filmde bir taksiciyi canlandırıyor. Cem Yılmaz’ın Deli filmi Nisan 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girecek.

Cem Yılmaz 2019’a hızlı giriyor. Birikmiş senaryolarını projelerini ardı arkasına uygulamaya koydu. Karakomik Filmler başlığıyla aynı anda iki filmi seyirciye sunmaya hazırlanıyor. Karakomik Filmler’de “2 Arada” ve “Kaçamak” adlı filmler seyirciyle buluşmaya hazır. “2 Arada” ve “Kaçamak” 18 Ocak 2019’da seyirciyle buluşacak.

Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler afişi

Kaçamak ve Arada filmlerinin bir arada olduğu afişler paylaşılmıştı. 

Cem Yılmaz, Karakomik Filmler serisinde üçüncü filmin adı “Emanet”. 

Serinin dördüncü filmi ise Deli. 

Cem Yılmaz, Deli filminin oyuncu kadrosunu da duyurarak, sosyal medyadan filme dair kareler paylaştı. 

Deli filminin oyuncu kadrosundaki bazı isimler şunlar: Cem Davran, Büşra Develi, Özkan Uğur, Hakan Gerçek.

Cem Yılmaz sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafın altına “Hey yavrum hey” notunu düştü.

Deli filmindeki roller ve oyuncularla ilgili fotoğraf.

Daha önceki bir paylaşımında ise Deli filmindeki karakterleri açıklamıştı: “Tuncay bey, Sakal, Kılçık, Mübaşir ve Amfibik”

Cem Yılmaz Deli filminde taksici Güven rolünde.

Karakomik Filmler serisinin dördüncüsü olan Deli, Cem Yılmaz’ın taksici rolünü oynadığı bir film.  Cem Yılmaz, Güven adlı bir taksiciyi oynuyor. Sosyal medya paylaşımında taksinin önünde durarak poz veren Cem Yılmaz şöyle dedi: “Evet… Bu ay ismim Güven ve taksiciyim. Karakomik Filmler: Deli! Nisanda sinemalarda” 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.