Glass filminin fragmanı ve afişi yayınlandı

26.12.2018
A+
A-

Yönetmenliğini M. Night Shyamalan yaptığı Glass filminin fragmanı ve afişi yayınlandı. Glass, Ocak 2019 tarihinde vizyonda olacak. Shyamalan’ın iki filmi 2000 yılından Ölümsüz (Unbreakable) ve 2016 yılından Parçalanmış (Split) hikayeleri yepyeni bir gerilimde bir araya geliyor.

Glass filminin fragmanı ve afişi yayınlandı. Yönetmenliğini M. Night Shyamalan yaptığı Glass, Ocak 2019 tarihinde vizyonda olacak.

Shyamalan’ın iki filmi 2000 yılından Ölümsüz (Unbreakable) ve 2016 yılından Parçalanmış (Split) hikayeleri yepyeni bir gerilimde bir araya geliyor.

Glass filmi sinemada üçleme filmlerden… Seri film olarak değerlendirilmeyen “Parçalanmış” ve “Ölümsüz” sinemada seyirciyle buluşmuştu. İki gerilim filminin hikayelerinin devamı olarak çekilen film Glass adıyla beyazperdeye gelecek. Parçalanmış ve Ölümsüz filmlerini birleştiren bir yapım Glass.

Parçalanmış filminde James McAvoy ve Anya Taylor-Joy başroldeydi.

Ölümsüz filminin başrolünde ise Bruce Willis ve Samuel L. Jackson vardı.

Ölümsüz filminde rol alan Bruce Wills, David Dunn rolünde karşımızda olacak. Samuel L. Jackson ise Bay Glass olarak filmde rol alıyor.

James McAvoy, Parçalanmış filmindeki Kevin Wendell Crumb rolü ve içinde barındırdığı farklı karakterleriyle rolüne devam ediyor.

Casey’i canlandıran Anya Taylor-Joy da filmde rol alıyor. Canavar ile karşılaşıp hayatta kalan tek kişidir Casey.

Glass, Parçalanmış filminin devamı niteliğinde. Glass’ta Dunn, Crumb’ın Canavar kimliğinin izini sürer. Bu sırada iki adam için de önemli sırları taşıyan Price’ın gölgesi ortaya çıkar.

Oyuncu ekibine Ölümsüz kadrosundan Spencer Treat Clark ve Charlayne Woodard, Dunn’ın oğlu ve Price’ın annesi olarak katılıyor. Altın Küre Ödüllü Sarah Paulson (American Horror Story) da ekipte yer alıyor.

Glass filmin afişi yayınlandı. Glass filminin fragmanı yayınlandı.

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.