Cem Yılmaz filmi 10 liraya gösteririm mısır da bedava

“Cem Yılmaz olmazsa, başka Cem Yılmaz’lar çıkar. Onlar film çekmezse, çekeni bulacağız” ifadesi Cem Yılmaz’ı hayli sinirlendirdi. MARS Grubu’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar, film yapımcılarını eleştirirken bu cümleyi kullanmıştı. Cem Yılmaz, Acar için “terbiyesiz” derken, “Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış! Yavaş çıkarsın.” şeklinde tepkisini ortaya koydu.

Cem Yılmaz filmi 10 liraya gösteririm mısır da bedava

Cem Yılmaz filmi 10 liraya gösteririm mısır da bedava... Film yapımcıları ile sinema salonu işletmecileri arasındaki kavgada her gün yeni bir gelişme yaşanıyor.

Cem Yılmaz, MARS Grubu’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın kendisi hakkında kullandığı ifadelere sert ifadelerle cevap verdi. Bir de öneri yaptı: “Tüm Türkiye’de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum. 40 liraya bilet satmak yok. Var mısın?”

Cem Yılmaz, Karakomik Filmler serisini vizyona sokmayı beklerken sinema salonu işletmecileriyle yaşanan anlaşmazlık nedeniyle gergin bir belirsizlik başladı.

Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu, Aslı Irmak Acar ile bir röportaj yaptı. Aslı Irmak Acar o röportajda film yapımcılarını eleştirmiş ve “Cem Yılmaz olmazsa, başka Cem Yılmaz’lar çıkar. Onlar film çekmezse, çekeni bulacağız” ifadesini kullanmıştı.

Cengiz Semercioğlu, Aslı Irmak Acar ile röportaj yapmıştı.

Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış, yavaş çıkarsın

Cem Yılmaz, bu ifadeye sert tepki gösterdi. Ünlü komedyen Twitter hesabı üzerinden tepkisini şu cümlelerle ortaya koydu:

“Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış! Yavaş çıkarsın.”

Cem Yılmaz, Aslı Irmak Acar’ın röportajdaki “Diyelim bilet 10 lira, mısır 10 lira. 20 lira vermeniz gerekirken ben size bu hizmeti 15 liraya veriyorum. Kampanya tüketicinin lehine.” ifadelerine de cevap verdi.

Cem Yılmaz, Twitter hesabından tepkisini dile getirdi.

Yılmaz şöyle dedi: “Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum. 40 liraya bilet satmak yok var mısın ? Yoksun tabi…İyi çıkarmalar Cengizi geçiyorum”

Sinema bileti satışından elde edilen gelir yüzde 50, 50 film yapımcısı ile salon işletmecisi arasında paylaşılıyor. Mısır-bilet kampanyasında bilet fiyatı da salon işletmecisi tarafından indiriliyor. Dolayısıyla film yapımcısının biletten aldığı pay da azalıyor. Sinema salonu işletmecisi indirimdeki kaybını, mısır satışıyla kapatıyor. Dolayısıyla mısır-bilet kampanyasında kaybeden taraf film yapımcısı oluyor. Kavga da bundan çıkıyor.

Cem Yılmaz, Twitter’dan gösterdiği tepkisinde Aslı Irmak Acar’ın “müşteri memnuniyeti” bakış açısına da tepki gösteriyor. Bir anlamda, ‘madem o kadar müşteri memnuniyetini düşünüyorsunuz, indirin bilet fiyatlarını 40 liradan 15 liraya’ diyor.

Cem Yılmaz, filmini 10 liraya gösterip mısırı da bedava vereceğini söyledi.

Film 10 lira mısır bedava

Cem Yılmaz, tepkisini “terbiyesiz” ifadesini de kullanarak şu cümlelerle sürdürdü:

“Bu cüretkar insanlar göz önünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres ! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış ! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok….terbiyesiz”

Cem Yılmaz iddialı ve ısrarlı…

Yap çabuk bileti 15 lira

Cem Yılmaz, MARS Grubu’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’a olan tepkisini şu sözlerle tamamladı:

“Ey ahali ! Bana , filmdeki artiste paraları götürdünüzden başka eleştirisi olmayanlara dahil soruyorum, Sinema bileti kaç lira? ben filmimi kaç liraya seyircime satıyorum ki bu hanım neyin üzerinden kime kıyak yapıyor ? Ve utanmadan halkçılık satıyo ! Yap çabuk bileti 15 lira ! Benden bu kadar ! Teşekkürler…şimdi mikrofon sende.”

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.