Mahir Ünsal Eriş Sarıyaz ve Kara Yarısı hikayeleri ile geliyor

31.12.2018
A+
A-

Hikayeleri ile geniş bir okur kitlesi olan Mahir Ünsal Eriş, yeni kitaplarıyla Nisan 2019’da raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Mahir Ünsal Eriş’in yeni kitaplarının yayınevi Can Yayınları.

Mahir Ünsal Eriş Sarıyaz ve Kara Yarısı hikayeleri ile geliyor.  Mahir Ünsal Eriş yeni kitabı Can Yayınları’ndan çıkıyor.

Kitaplar Nisan 2019’da raflarda olacak. 

Hikayeleri ile tanınan Mahir Ünsal Eriş, İletişim Yayınları’ndan Can Yayınlar’na geçti. 

Mahir Ünsal Eriş, son hikaye kitabı Olduğu Kadar Güzeldik ile okurlarla buluşmuştu. 

Ünlü yönetmen Çağan Irmak, Mahir Ünal Eriş’in “Benim Adım Feridun” adlı hikayesini sinema filmi olarak çekti. Sekiz sayfalık hikayeyi aynı adla  sinemaya aktaran Çağan Irmak, başrolde Halil Sezai’yi oynatmıştı. 

Mahir Ünsal Eriş, yeni kitabı ile ilgili duyurusun Twitter’dan paylaştı. Eriş iki ayrı öykü dosyasını yayın evine teslim ettiğini söyledi.

Mahir Ünsal Eriş’ten iki hikaye kitabı

Hikaye dosyalarından birinin adı “Sarıyaz”. Diğeri ise “Kara Yarısı” . 

Mahir Ünsal Eriş paylaşımını şu cümlelerle yaptı: “Yeni kitaplarımı, iki ayrı öykü dosyası olarak yayın evine teslim ettim. Birinin adı ‘Sarıyaz’, diğerinin ise ‘Kara Yarısı’. Programda bir değişiklik olmazsa nisan ayında yayımlanacaklar. Ben de bu dört aylık sürede Ayşe Arman röportajı için para biriktireyim bari.”

Yazarın, Ayşe Arman’a yönelik serzenişine Sözcü gazetesinde kültür sanat haberlerine imza atan Sercan Meriç’ten cevap geldi. Sercan Meriç “Biz para almadan söyleşiyoruz. Bir kitap imzasına anlaşabiliriz?” yazdı. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.