Cem Yılmaz Kaz Dağları protestosu

Cem Yılmaz’ın Kaz Dağları protestosu sosyal medyada gündeme oturdu. Cem Yılmaz’ın yaratıcı protestosu sosyal medyada ses getirdi.

Cem Yılmaz Kaz Dağları protestosu

Cem Yılmaz Kaz Dağları protestosu ile sosyal medyada yine olay oldu. Kanadalı altın şirketinin Kaz Dağları’nda doğayı katlederek altın arama faaliyetinde bulunması toplumsal infaale neden oldu. 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medyayı iyi kullananlardan. Cem Yılmaz, Kaz Dağları’ndaki çevre katliamını protesto etmek için Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımının altına her hangi bir yorum yazmadı. 

Cem Yılmaz kısa bir süre sonra da bu defa Kaz Dağları hakkında yaratıcı bir protestoya imza attı.

Cem Yılmaz, koltuğunun altına aldığı bir kaz heykeli yerleştirerek objektif karşısına geçti. Cem Yılmaz, Kaz Dağları’ndaki doğa katliamına göndermede bulundu. 

Cem Yılmaz’ın bu yaratıcı protestosu çok sayıda beğeni aldı. Ünlü komedyenin yakın dostu Mazhar Alanson da bu protestoya kayıtsız kalmadı ve dahi ressam Salvador Dali göndermesinde bulundu: “O ne Altan, Salvador Dali belirtileri” yorumunu paylaşımın altına yazdı. 

Cem Yılmaz’ın kısa aralıklarla yaptığı protestoları takip eden sevenleri ise ‘Protestoda Cem Yılmaz gibi ol!’ yorumlarında bulundu.

Cem Yılmaz Kaz Dağları protestosunu bir kare fotoğraf ile yaptı.

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.