Tarantino son filmini çekip emekli olacak

08.08.2019
A+
A-

ABD’li ünlü yönetmen Quentin Tarantino sinemaya veda ediyor. “Bir Zamanlar… Hollywood’da” adlı filmi vizyonda olan Quentin Tarantino, bir film daha çekip emekli olacağını açıkladı.

Tarantino son filmini çekip emekli olacak

Tarantino son filmini çekip emekli olacak. ABD’li ünlü yönetmen Quentin Tarantino son bir film daha çekerek, sinemaya veda edeceğini açıkladı.

Quentin Tarantino’nun kariyerindeki 9’uncu film “Bir Zamanlar… Hollywood’da” dünya sinemalarında vizyonda… Tarantino, “Bir Zamanlar… Hollywood’da” filminin tanıtımı için Moskova’daydı. 

Moskova’da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tarantino, kariyerinde bugüne kadar 9 film çektiğini ve 10’uncu filmin ardından kariyerini noktalamak istediğini anlattı.

Ünlü yönetmen Tarantino, şöyle konuştu:

“Son filmimin ne hakkında olacağını henüz bilmiyorum. Ancak eğer çektiğim tüm filmleri bir trenin vagonları olarak düşünürsek, son filmimin bu treni özetleyen devasa bir süper film olmasını istiyorum. Tüm hikayelerimin bir kapanışı olmasını istiyorum.”

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.