Cem Yılmaz yeni filminin müziklerini de kendisi yapacak

03.06.2022
A+
A-

Cem Yılmaz, Türk sinemasında son yıllarda yaptığı üretimlerle dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Oyuncu, yönetmen ve senarist olarak filmlerine imza atan Yılmaz, şimdi de yeni projesinin müziklerini de hazırlayacağını duyurdu.

Cem Yılmaz yeni filminin müziklerini de kendisi yapacak

Cem Yılmaz yeni filminin müziklerini de kendisi yapacak. Cem Yılmaz’ı önce karikatürleri ile tanıdı Türkiye. Ardından stand-up şovları, derken sinemada kamera karşısına geçti. Ardından da kamera arkası ve senaryo yazarlığı…

Cem Yılmaz’ı sadece ‘komedyen’ olarak tanımlamak elbette doğru değil. Sinema sektöründe önemli işlere imza atan Cem Yılmaz, oyunculuk, senaristlik ve yönetmenliğin ardından şimdi de yeni filminin müziklerini de kendisi yapacak. 

Cem Yılmaz’ın son projesi Erşan Kuneri, Netflix’te seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Serinin ilk sezonu devam ederken, ikinci sezon için de Netflix ile anlaşıldığına dair haberler geldi. 

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dışında başka bir film çalışmalarına da başladı. Yeni projesini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyuran Cem Yılmaz, evindeki müzik stüdyosundan takipçilerine seslendi. Cem Yılmaz, “Yeni yapacağım filmde müzikleri de ben yapacağım” diyerek, üzerinde çalıştığı parçayı paylaştı. 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cem Yılmaz (@cmylmz)’in paylaştığı bir gönderi

Cem Yılmaz’ın müziğe olan ilgisi biliniyordu. Ancak film için müzik yapacağını belki de pek çok kişi beklemiyordu. Evinde stüdyosu bulunan Cem Yılmaz, burada çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak, yeni filminin müziğinin de kendisi tarafından yapılacağını duyurdu.

Cem Yılmaz, “Tabi bazı eleştiriler geliyor. ‘Senaryoyu tek başına yazıyorsun, sen oynuyorsun, bir de filmi yöneteyim
sevdası’ falan. Bu eleştirileri çok olumlu buluyorum. Şimdi yeni yapacağım filmde müzikleri de ben yapacağım” dedi. Yılmaz, üzerinde çalıştığı müzikleri de videosunda hayranlarına dinletti.

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.