Sıla konserleri iptal edildi neden

03.06.2022
A+
A-

Sıla Gençoğlu yaşadığı talihsiz kaza nedeniyle haziran ayı konserlerini iptal ettiğini duyurdu.

Sıla konserleri iptal edildi, neden? Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun haziran ayı konserleri iptal edildi. Sıla, sosyal medyadan iptal duyurusunu hayranlarıyla paylaştı. 

Sıla konserleri iptal gerekçesi ise sağlık sorunu. Ünlü şarkıcının köprücük kemiği kırıldığı için haziran ayı konserleri iptal edildi. 

Sıla’nın düşmesi nedeniyle köprücük kemiğinin kırılması hayranlarını, sevenlerini üzdü. 10 Mayıs’ta yaşanan talihsiz kaza nedeniyle ünlü şarkıcının köprücük kemiği kırıldı. Sıla, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, düştüğünü ve taşa çarparak köprücük kemiğinin kırıldığını anlatırken “İyileşmek için dişimi sıktım ama olmadı” dedi. 

Kazayı sosyal medyadan anlattı

Yoğun konser programı bulunan Sıla sosyal medyadan hayranlarını kötü haberi verdi. Hayranların seslendiği videoda kol askısı ile kamera karşısına geçen Sıla yaşadıklarını anlattı. Yeni albümü “Şarkıcı” ile iyi bir çıkış yakalayan Sıla, yaşadığı talihsizliği paylaştı. 

Talihsiz kazadan söz eden Sıla Gençoğlu, “Size 8 ismini verdiğimiz askımla sesleniyorum. Yeni olan bir olay değil aslında 10 Mayıs’ta oldu. Ben iyileşme ümidiyle dişimi sıktım fakat olmadı. Düştüm ve köprücük kemiğimi taşa çarptım, ucu da kırıldı. Alçıya alınamadığı için kolluk takarak bu deliyi zapt etmeye çalıştılar” diye konuştu. 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sıla (@silagencoglu)’in paylaştığı bir gönderi

Sıla konserleri iptal edildi

Haziran ayındaki konserlerinin iptal edildiğini duyuran Sıla, hayranlarına şöyle seslendi: “İlk 3 konseri iptal etmemizin sebebi de budur aslında. Ben size çaktırmamak için epey bir çaba sarf ettim ama doktorum haziran ayında yapacağım konserlerin riskli olacağını söyledi. Ben büyük bir moral bozukluğu yaşadım. Şarkılarım yeni ve beraber efkar, neşe paylaşacağız diye düşündüm. Evdeki hesap çarşıya uymadı. Konserlerime 1 Temmuz’da başlayacağım. Bu durumu ben bildirmek istedim. Kısa zamanda kucaklaşmak dileğiyle çok öpüyorum.”

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.