Erşan Kuneri dizisinden çıkarılan bölümü Cem Yılmaz açıkladı

Cem Yılmaz, merakla beklenen Erşan Kuneri dizisinden çıkardığı bölümü açıkladı.

Erşan Kuneri dizisinden çıkarılan bölümü Cem Yılmaz açıkladı. Netflix’te 13 Mayıs’ta ekrana gelecek olan Erşan Kuneri dizisiyle ilgili Cem Yılmaz dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisiyle ilgili itirafta bulundu. Erşan Kuneri dizisinden çıkarılan bölüm mü var? Cem Yılmaz merak edilen bu sorunun cevabını verdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve rol aldığı Erşan Kuneri 13 Mayıs’ta ekrana geliyor. Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri dizisiyle ilgili Cem Yılmaz bir itirafta bulundu.

Merakla beklenen Erşan Kuneri dizisinden çıkarılan bölüm hangisi? Cem Yılmaz’ın açıklaması ile Erşan Kuneri dizisinden çıkarılan bölüm meraklılar tarafından öğrenildi.

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği Erşan Kuneri’nin kadrosunda Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi önemli isimler rol alıyor.

Cem Yılmaz katıldığı bir televizyon programında beklenen diziyle alakalı dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Erşan Kuneri dizisi 8 bölümden oluşuyor.

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinden çıkarılan bölümü açıkladı. Cem Yılmaz “Erşan, İtalyan bir yönetmenle birlikte bir film yapıyor, Ultima posta, son posta diye… Onu eledim.” cümleleriyle açıklamasını yaptı.

Cem Yılmaz açıklamasına şöyle devam etti: “Öyküsünü de anlatayım. İki postacı bir kıza aşık oluyorlar, kız adadan taşınınca birbirlerini teskin ediyorlar”

Cem Yılmaz ayrıca, sosyal medya hesabından yeni dizisinde anlattığı filmlerin afişlerini paylaştı.

Erşan Kuneri dizisinin konusu ne

Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

 

 

 

 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.