Cemal Kaşıkçı cinayeti belgeseli için Sean Penn İstanbul’da

05.12.2018
A+
A-

Hollywood’un ünlü aktörü Sean Penn, Cemal Kaşıkçı cinayetinin belgesel filmini çekiyor. Filmin çekimleri için İstanbul’da bulunan Sean Penn, Suudi Arabistan Konsolosluğu’nun önünde ekibiyle birlikte çalıştı.

Cemal Kaşıkçı cinayeti belgeseli için Sean Penn İstanbul’da

Cemal Kaşıkçı cinayeti belgeseli için Sean Penn İstanbul’da çekim yaptı. Dünyaca ünlü Oscar’lı oyuncu Sean Penn, Cemal Kaşıkçı cinayetini anlatan bir belgesel için harekete geçti. 

Hollywood’un ünlü aktörü Sean Penn, alışılmışın dışında bir film için çalışmalara başladı. Onu hep macera, aksiyon filmlerinde izlemiştik. Şimdi ise bütün dünyanın ilgi odağında bulunan Cemal Kaşıkçı cinayeti belgeseli için kolları sıvadı. 

ABD’li ünlü sinema oyuncusu Sean Penn, cinayetin işlendiği Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu önünde çekim yaptı.

Hollywood Suudi Arabistan Konsolosluğu önünde

Sean Penn, Suudi Arabistan Başkonsolosluğu önüne, kalabalık bir ekiple geldi. Korumaların ve çekim ekibinin yaklaşık 10 kişi olduğu bildirilirken, konsolosluğun dışında çekim yapıldı. 

Polis bariyerlerinin arkasında izin verilen alanda çekim yapan ekip, konsolosluğun kapısının olduğu noktada da çalıştı. 

Öldürülen Cemal Kaşıkçı’nın arkadaşı Yasin Aktay ile Sean Penn, AK Parti Genel Merkezi’nde görüştü.

Sean Penn, Cemal Kaşıkçı’nın Türkiye’deki arkadaşı AK Partili Yasin Aktay ile de görüştü. Yasin Aktay, Sean Penn’i AK Parti Genel Merkezi’nde ağırladı. Oradan bir kare fotoğrafı da sosyal medyadan paylaştı. Yasin Aktay, “Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili belgesel çekmek üzere Türkiye’ye gelen ünlü Hollywood oyuncusu Sean Penn’i Genel Merkez’de ağırlayarak sohbet ettik” cümlesiyle görüşmeyi özetledi. 

Çalışmalarını sürdüren Sean Penn, Cemal Kaşıkçı’nın nişanlısı Hatice Cengiz ile de bir görüşme gerçekleştirecek. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.