Komedyen Kevin Hart Oscar sunucusu oldu

91’inci Oscar ödül töreninde sunucu mikrofonu Kevin Hart’ta olacak. Oscar ödül töreni 24 Şubat 2019 tarihinde yapılacak.

Komedyen Kevin Hart Oscar sunucusu oldu

Komedyen Kevin Hart Oscar sunucusu oldu. Oscar’ın sunucusu komedyen Kevin Hart olacak. 2018 yılının Oscar ödüllerinin sahiplerini bulacağı gecede sunuculuğu komedyen Kevin Hart yapacak. 

Oscar ödül töreni 24 Şubat 2019 tarihinde yapılacak.

Töreni sunacak isim açıklandı. Bu yılki Oscar törenini ABD’li oyuncu ve komedyen Kevin Hart sunacak. En az ödüller kadar önem verilen Oscar töreni sunuculuğunu yapacak olan Kevin Hart, haberi sosyal medya hesabından paylaştı. 

Kevin Hart, paylaşımı yaparken şu cümleyi yazdı: “Uzun zamandır bu benim hayatımın hedefiydi. Efsanevi sunucular listesine katılabilmek inanılmaz. Annemin şimdi ağzı kulaklarındadır.”

Los Angeles’da 24 Şubat’ta düzenlenecek 91’inci Oscar ödül töreninde sunucu mikrofonu Kevin Hart’ta olacak. 

Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada “Kevin Hart’ın aileye katılmasından memnuniyet duyuyoruz” denildi.

Oyuncu ve komedyen Kevin Hart, ‘Zor Biraderler’, ‘Jumanji: Vahşi Orman’, ‘Akşam Okulu’ filmleriyle tanınıyor. 

Kevin Hart 39 yaşında. 

Hart, Oscar sunuculuğu görevini,

Son iki yılın Oscar törenlerini Jimmy Kimmel sundu. Geçtiğimiz yıl En İyi Film Oscar’ını kazanan film yanlış açıklanırken Jimmy Kimmel sahnedeydi. Reytinglere bakıldığında geçen yılki Oscar töreni tüm zamanların en az izlenileniydi. 

KEVIN HART OSCAR ÖDÜL TÖRENİ SUNMAKTAN VAZGEÇTİ

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.