Cep Herkülü Naim filminin afişi seçildi

04.09.2019
A+
A-

Cep Herkülü Naim filminin afişi belirlendi. Afişe, sosyal medya üzerinden yapılan oylama sonucunda karar verildi. Seçim için dört afiş sunuldu.

Cep Herkülü Naim filminin afişi seçildi

Cep Herkülü Naim filminin afişi halkın tercihi ile seçildi. Türkiye’nin dünya ve olimpiyat şampiyonu efsanevi haltercisi Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmin afişi belirlendi. Sosyal medya üzerinden seçilmek üzere hazırlanan dört afişe gelen oylar ve tepkiler sonucu karar verildi.

Efsanevi sporcunun podyuma çıkarken sırttan göründüğü afiş en fazla oyu aldı. Cep Herkülü filminin afişinde “başarıya giden yolda tüm Türkiye arkanda” mesajı veriliyor. Naim Süleymanoğlu yeni bir rekora doğru yürürken omzuna dokunan el, Türk halkını temsil ediyor.

Cep Herkülü Naim filminin afişi Emre Erdem ve 70×100 ekibi tarafından tasarladı. Afişlerin yazı karakterinde Süleymanoğlu’nun zafer işareti olarak hafızalara kazınan yumruk yaptığı sağ eli tipografiye yerleştirildi. Tüm afişlerde logo bu şekilde kullanıldı.

Sosyal medyada oylamaya katılan kişiler arasından yapılan çekilişle belirlenen 5 kişi de filmin galasına katılım hakkı kazandı.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.