Charlie’nin Melekleri İstanbul’da

13.04.2019
A+
A-

Dünyaca ünlü Charlie’nin Melekleri İstanbul’da çekildi. Önce televizyon dizisi olarak izlediğimiz ‘melekler’ şimdi sinemada üçüncü kez karşımıza geliyor.

Charlie’nin Melekleri İstanbul’da

Charlie’nin Melekleri İstanbul’da çekimleri tamamlandı. Şimdi gözler sinema perdesinde…. Efsane dizi Charlie’nin Melekleri (Charlie’s Angels) 16 yıl sonra aramıza dönüyor. 

Türkiye’de de yayınlandığı dönem çok izlenen ve adı okunduğu gibi söylenen Çarli’nin Melekleri adlı dizi heyecanla bekleniyor. Başrollerinde Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska ve Elizabeth Banks’in rol aldığı dizi İstanbul’da da çekilmişti.

Charlie’nin Melekleri, üçüncü kez televizyon dizisi olarak çekiliyor. Dünyanın farklı ülkelerinde tehlikeli görevler üstlenen meleklerin duraklarından biri de İstanbul’du. 

Charlie’nin Melekleri İstanbul’da çekimleri tamamlandı, gözler beyaz perdede.

Çarli’nin Melekleri 1976 yılında gözümüzün önüne geldi. Gizli ajan olan melekler Cherry Ladd, Shelley Hack ve Tanya Roberts ile beş sezon ekrandaydılar.

Ardından 2000 yılında sinema filmi olarak izleyici ile buluştular. Sinemadaki melekler ise Cameron Diaz, Drew Barrymore ve Lucy Liu idi.

Öylesine sevildi ki 2003 yılında ikinci Charlie’nin Melekleri filmi çekildi. Aradan yaklaşık 16 yıl geçti. Melekler değişti. Farklı kadın oyunculara ‘melek’ görevi verildi. Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska ve Elizabeth Banks ile Çarli’nin Melekleri izleyici ile yeniden buluşuyor. Sinemadaki buluşmanın ülkemizdeki vizyon tarihi 22 Kasım 2019 olarak açıklandı. 

Charlie’nin Melekleri 3 sinema filmindeki meleklerin bu karesi yapımcı firma tarafından tanıtım amacıyla paylaşıldı.

Charlie’nin Melekleri 3 filminin çekimleri İstanbul’da yapıldı. Filmin başrol oyuncuları Elizabeth Banks, Nat Faxon ve Ella Balinska, Eminönü’ndeki Mısır Çarşısı’nda heyecan verici bir çekim gerçekleştirdiler. Uluslararası filmlerin daima ilgisi mısır Çarşısı, Kapalıçarşı ve çevresindeki tarihi mekanlar oluyor. 

Charlie’nin Melekleri 3 filminin İstanbul’daki çekimlerinden fırsat bulan Elizabeth Banks şehri gezdi, hatıra fotoğrafı Instagram’dan paylaştı.

Çarli’nin Melekleri 3 filminde de bu kural değişmedi. Charlie’nin Melekleri 3 filmi Eminönü Çakmakçılar Yokuşu ve Mısır Çarşısı ve çevresinde çekildi. Ancak bu kez farklı bir mekan daha var.

Charlie’nin Melekleri 3 filminin bir bölümü Veliefendi Hipodromu’nda çekildi. Bir haftalık çekimler tamamlandı. Şimdi gözler sinema perdesinde… 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.