Crazy Rich Asians filminin devamı çok yakında

09.05.2022
A+
A-

Romantik komedi türündeki Crazy Rich Asians’ın devam filmi uzun zamandır merakla bekleniyordu.

Crazy Rich Asians filminin devamı çok yakında. 2018 yılında sinema dünyasına damga vuran filmlerden Crazy Rich Asians’ın devam filmi geliyor. 

Warner Bros tarafından yapılan açıklamaya göre Crazy Rica Asians devam filmi için çalışmalar başladı.

Romantik komedi türündeki Crazy Rich Asians’ın devam filmi uzun zamandır merakla bekleniyordu.

Filmin hayranları devam filmini beklerken, bir yan hikayeyi anlatacak olan ‘spin-off’ filmiyle ilgili müjdeli haber geldi. Warner Bros. film için çalışmalara başladığını duyurdu.

İlk filmde Gemma Chan tarafından canlandırılan Astrid Young Teo ile Harry Shum Jr. tarafından canlandırılan Charlie Wu arasındaki romantik ilişki yeni filmin odak noktasını oluşturacak. 

Filmin senaryosu ‘Barry’ dizisinin yazarı ve yapımcısı Jason Kim tarafından kaleme alınacak. 

Astrid, Nick Young’ın (Henry Golding’in karakteri) yeni boşanmış, bekar kuzenidir ve filmin uyarlandığı kitaplara göre Charlie Wu, onun ilk aşkıdır. Daha önce nişanlı olan çift, Astrid’in Charlie’yi uygun bir koca olarak görmeyen ailesi tarafından ayrılmıştır. Astrid, muhteşem güzelliği ve kusursuz moda anlayışıyla tanınır.

Jon M. Chu’nun yönettiği Crazy Rich Asians filminde Astrid, kocası Michael’ın (Pierre Png) kendisini aldattığını öğrenir ve ondan ayrılır. Nick ve Rachel’ın nişan partisinde karşılaştığı Charlie ile yıllar sonra yeniden bağlantı kurar.

Crazy Rich Asians devam filmi de şu anda hazırlık aşamasında ve senaryosu Amy Wang tarafından yazılıyor. Hem devam filmi hem de yan hikaye, Kevin Kwan’ın üçlemesindeki 2. kitap olan China Rich Girlfriend ile bağlantılı olacak. Bu kitap, Astrid ve Charlie’nin ilişkisini kapsamanın yanı sıra Constance Wu ve Henry Golding’in karakterleri Rachel ve Nick’in, Rachel’ın babasını bulmak için Şanghay’a yaptıkları bir geziyi takip ediyor.

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.