Cuma İş Çıkışı açık hava konserleri başlıyor

İş Sanat’ın düzenlediği ücretsiz olarak izlenebilen Cuma İş Çıkışı açık hava konserlerinde ünlü sesler sahnede olacak.

Cuma İş Çıkışı açık hava konserleri başlıyor

Cuma İş Çıkışı açık hava konserleri başlıyor. İş Sanat’ın İş Kuleleri Kibele heykeli önünde düzenlediği Cuma İş Çıkışı açık hava konserlerinde sezona 13 Mayıs’ta Hey! Douglas ile merhaba denilecek.

Ücretsiz olan Cuma İş Çıkışı konserleri haftanın yorgunluğunu müzik eşliğinde atmak isteyenler için keyifli bir etkinlik.

Aynı zamanda bir buluşma noktası da olan Cuma İş Çıkışı açık hava konserlerinde rap müziğin başarılı ismi Ceza 20 Mayıs’ta sahnede olacak.

Cuma İş Çıkışı açık hava konserleri Ankara ve İzmir’de de

Can Temiz 27 Mayıs’ta ise Can Temiz sahne alacak. Haziran ayında Ceylan Ertem, Sezen Aksu Tribute, Melike Şahin ile devam edecek konserler 1 Temmuz’da Göksel konseri ile sezonu kapatacak.

Cuma İş Çıkışı, 3 Haziran’da İş Bankası’nın Ankara Söğütözü’ndeki Teknoloji ve Operasyon Merkezi’nin (ATOM binası) açık otoparkında Yeni Türkü ve 17 Haziran’da İzmir Kültürpark’ta gerçekleşecek Hey! Douglas konserlerini de İstanbul dışındaki seyircisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Geçen sene Sattas, Evrencan Gündüz, Mirkelam gibi sevilen sanatçıları sahnesine konuk eden ücretsiz Cuma İş Çıkışı konserleri bu sezon da saat 18.00’de başlayacak.

www.issanat.com.tr

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.