Demet Akbağ’ın acı günü eşini trafik kazasında kaybetti

Ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika trafik kazasında hayatını kaybetti. İzmir Narlıdere’deki trafik kazasında Zafer Çika’nın emniyet kemerinin takılı olmadığı ve şarampole yuvarlanan aracın camından dışarı fırladığı belirtiliyor.

Demet Akbağ’ın acı günü eşini trafik kazasında kaybetti

Demet Akbağ’ın acı günü. Demet Akbağ, eşini trafik kazasında kaybetti. Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika, İzmir’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayata veda etti.

Ünlü Demet Akbağ’ın acı günü. Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika, trafik kazasının ardından kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. 

Kaza dün akşam üstü saat 18.30 sularında meydana geldi. Zafer Çika, uçakla İstanbul’dan gitmek istedi. Uçağı kaçırdığı için karayoluyla gitmeyi tercih etti. 

35 S 7580 plakalı Pick-Up aracı Muammer Renda’nın kullanıyordu. Saat 17.00’de İzmir’e ulaştılar. Ardından da Çeşme’ye gitmek üzere yola çıktılar. 

İzmir’in Narlıdere ilçesinde İzmir- Çeşme Otoyolu İstihkam Eğitim ve Merkez Komutanlığı yakınına ulaştıklarında sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetti ve araç kontrolden çıkarak şarampole yuvarlandı. Kaza saat 18.30 sıralarında yaşandı.

Yaşanan trafik kazasında Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika, emniyet kemeri takılı olmadığı için araçtan dışarı fırladı. Şarampole yuvarlanan aracın içinden dışarı fırlayan Zafer Çika, yoğun bakıma alındı. Ancak kurtarılamadı. 

Kaza sonrası Zafer Çika ve Muammer Renda, hastaneye kaldırıldı. Zafer Çika yoğun bakıma alındı. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde ölüm haberi verildi. 

Zafer Çika’nın cenaze namazı

Durumu ağır olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Zafer Çika ve Muammer Renda, yoğun bakıma alındı. Ancak gece yarısı gelen haber Demet Akbağ için tam bir yıkım oldu. Zafer Çika kurtarılamadı. Zafer Çika’nın cenazesinin ne zaman ve nereden kaldırılacağı henüz açıklanmadı. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.