Kapı filmi fragmanı yayınlandı

13.03.2019
A+
A-

Kadir İnanır’ın sinemaya veda edeceği film olarak belirtilen Kapı, fragmanı ile ilk kez seyirciye ulaştı. Kapı filminin fragmanı yayınlandı.

Kapı filmi fragmanı yayınlandı

Kapı filmi fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Kadir İnanır ve Vahide Perçin’in rol aldığı Kapı filmi fragmanı ile seyirciyle buluştu. Kapı filmi 12 Nisan’da vizyona girecek.

Kapı filminin başrollerinde Kadir İnanır ‘Yakup’, Vahide Perçin ‘Şemsa’ rolüyle beyazperdede olacak. Filmin diğer oyncuları ise şu isimler:  Timur Acar (Remzi), Aybüke Pusat (Nardin) ve Erdal Beşikçioğlu’nun (Efrem). 

Kapı filminin yönetmeni Nihat Durak. Senaryo Filiz Üstün Durak’a ait. 25 yıl önce Berlin’e taşınan aile, hiç beklemedikler ibir haber alır. Bu sarsıcı haberle birlikte Mardin’e, memleketlerine gelirler. Bu gelişle birlikte yıllardır tüm aileyi kemiren soru işaretleri cevap bulmaya başlar.

Kapı filmi ile Kadir İnanır sinemaya veda mı ediyor?  Tıklayın

Kapı filmi fragmanı izle

 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.