Serenay Sarıkaya Afife Jale ödüllerinde

01.05.2019
A+
A-

Serenay Sarıkaya, Alice Müzikali rolüyle bu yıl dikkat çekmişti. Alice Müzikali, 23. Afife Jale Ödülleri’nde ‘Haldun Dormen Özel Ödülü’ kazandı.

Serenay Sarıkaya Afife Jale ödüllerinde kıyafetiyle dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde üç yıldır birlikte olduğu Kerem Birsün ile yollarını ayıran Serenay Sarıkaya, güzelliği ve kıyafetiyle öne çıktı.

Tiyatro dünyasının en prestijli ödül töreni olan Afife Jale Ödülleri gecesine katılan Serenay Sarıkaya, derin yırtmaçlı elbisesi ile sahnedeydi. Neden mi sahnedeydi?

Bilindiği gibi Serenay Sarıkaya, bu yıl Alice Müzikali ile adından çok sık söz ettirdi. Alice Müzikali’ndeki başarılı performansı ile dikkat çekti. Alice Müzikali, 23. Afife Jale Ödülleri’nde “Haldun Dormen Öze Ödülü”nü kazandı.

Afife Jale’nin Serenay Sarıkaya için ayrı bir anlamı var. Neden mi? Ünlü model ve oyuncu Serenay Sarıkaya, Çi dizisinde Duru karakteriyle başroldeydi. Duru, dizide bir müzikalde Afife Jale’yi canlandırmıştı.

Aradan geçen süre içinde Serenay Sarıkaya bu kez Türk tiyatrosunda önemli bir sembol olan Afife Jale adına düzenlenen ödül töreninde sahneye çıktı.

Serenay Sarıkaya Afife Jale Ödülleri töreninde Alice Müzikali ekibiyle birlikte ödül için sahneye çıktı. Törende giydiği kıyafeti ve güzelliğiyle dikkat çeken Serenay Sırakaya, Kerem Bürsin ile olan ilişkisini geçtiğimiz günlerde bitirdi. 

Ayrılığın verdiği ki aldatıldığı öne sürülüyor, genç kadın o keyifli gülümsemesiyle sahnedeydi. Kıyafeti, güzelliği ve gülümsemesiyle Afife Jale Ödülleri töreninde Serenay Sarıkaya, keyifli ve gururlu bir gece geçirdi.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.