Didem Balçın yüzü sahte doktor estetiğiyle perişan

24.01.2019
A+
A-

Oyuncu Didem Balçın’ın yüzü sahte doktorun uyguladığı estetik operasyon sonrasında tanınmaz hale geldi. Genç oyuncu soluğu mahkemede aldı.

Didem Balçın yüzü sahte doktor estetiğiyle perişan oldu. Oyuncu Didem Balçın, güzellik merkezini ve sahte doktoru mahkemeye verdi. Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncularından olan Didem Balçın, “altın iğne” denilen estetik uygulama ile yüzünün daha parlak ve canlı durmasını istedi. 

Didem Balçın, estetik uygulama için bir güzellik merkezine gitti. Burada İran’da tıp eğitimi aldığı iddia edilen bir doktora yüzünü teslim etti. 

Altın iğne denilen operasyonun yapıldığı gün Didem Balçın, yüz bölgesinde ağır derece yanma ve ağrı hissetti. Buna karşılık genç oyuncuyu yaşadıklarının doğal bir süreç olduğu belirtildi. 

Didem Balçın, tedavi amaçlı verilen ilaç ve kremleri kullandı. Genç oyuncunun yüzünde şişlik meydana geldi. Ardından da yüzündeki bu bölgede yaralar oluştu.

Didem Balçın, kendisine tedavi uygulayan doktoru aradı. Bu görüşmeyle Didem Balçın, doktorun söz konusu güzellik merkezinden ayrıldığını ve gerçekte doktor olmadığını fark etti.

Genç oyuncu bu gelişme ile birlikte İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na ihbarda bulundu. Güzellik merkezi sahibi ve sahte doktordan şikayetçi oldu.

Didem Balçın’ın yüzü tanınmaz hale geldi

Didem Balçın’ın yüzüne ne oldu? Didem Balçın sahte doktor estetiğiyle perişan oldu. Yüzü tanınmaz hale geldi. Ünlü savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde estetik merkezinin, doktor olmayan kişileri çalıştırarak insanlara zarar vermesine yol açtığını belirtti. Yüzündeki yaralar nedeniyle bu kişilerin cezalandırılmasını istedi. 

Didem Yalçın, estetik operasyon için de verdiği fahiş miktardaki paralar nedeniyle dolandırıldığını da belirtti. Genç oyuncunun yaşadıkları nedeniyle soruşturma başlatıldı.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.