Dünyayla Benim Aramda dizisi oyuncu kadrosu

07.03.2022
A+
A-

Dünyayla Benim Aramda adlı dizinin oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Dizinin başrollerinde Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan, Buğra Gülsoy ve Kerem Bürsin oynayacak.

Dünyayla Benim Aramda dizisi oyuncu kadrosu ünlü isimlerden oluşuyor. Başrollerde dizilerin ünlü dört isminin yer aldığı Dünyayla Benim Aram’da dizisi Disney Plus’ta ekrana gelecek.

Dünyayla Benim Aramda dizisi oyuncu kadrosu Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan, Buğra Gülsoy ve Kerem Bürsin isimlerinden oluşuyor. Başrolde oynayacak dört ünlü isim kamera karşısında…  

Disney Plus, Türkiye pazarına henüz yeni girdi. Pek çok ünlü isimle anlaşarak dizi ve yapımlar için çalışmalarını sürdüren Disney Plus, Dünyayla Benim Aramda dizisiyle de izleyiciyi ekrana çekmeye çalışacak. 

Dünyayla Benim Aramda dizisi MF Yapım tarafından çekiliyor. Türkiye’de yayına başlayacak yeni dijital platform Disney Plus için Dünyayla Benim Aramda dizisini çekecek.

Dünya İle Benim Aramda oyuncuları Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan, Buğra Gülsoy ve Kerem Bürsin olacak.

Dünya İle Benim Aramda dizisinin yönetmeni Hülya Gezer, dizinin senaristi ise Pınar Bulut. Dizinin 8 bölümden oluşması bekleniyor. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.