Filiz Akın Demet Özdemir’in sevişme sahnelerini beğendi

21.02.2022
A+
A-

Demet Özdemir, ateşli aşk sahneleri ile gündeme gelen Aşk Taktikleri filmindeki oyunculuğu ile Yeşilçam sinemasının ünlü oyuncusu Filiz Akın’dan tebrik aldı.

Filiz Akın Demet Özdemir’in sevişme sahnelerini beğendi

Filiz Akın Demet Özdemir’in sevişme sahnelerini beğendi! Sinemanın unutulmaz aktrislerinden Filiz Akın, yeni dönem oyuncularından Demet Özdemir’i Aşk Taktikleri adlı filmdeki rolü nedeniyle tebrik etti. 

Demet Özdemir, Aşk Taktikleri filmindeki ateşli aşk sahneleri ile gündeme gelmişti. O sahneler magazin dünyasında da çok tartışılmış ve Demet Özdemir’in sevgilisi şarkıcı Oğuzhan Koç ile arası açılmıştı. 

Demet Özdemir, Aşk Taktikleri filminde yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız ile ateşli aşk sahneleri ile ekrana gelmişti. Yeşilçam sinemasının ünlü ismi Filiz Akın, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Demet Özdemir’e destek verdi. 

Demet Özdemir, filmin yayınlamanın ardından bir süredir aşk hayatı yaşadığı şarkıcı Oğuzhan Koç ile ayrılmıştı. Ancak kısa süren ayrılığın ardından Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’e evlilik teklif etmişti.

Demet Özdemir son günlerde Aşk Taktikleri filmiyle gündemden düşmüyor. Ateşli sahneleri sebebiyle ilişkisinde krize yol açan filmiyle çok konuşulan Demet Özdemir’e Yeşilçam’ın usta isimlerinden Filiz Akın destek verdi.

Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir’in rol aldığı Aşk Taktikleri filmi 60 ülkede Top 10’e yerleşerek büyük başarı elde etti. Filmdeki ateşli sahneler sebebiyle bir süre Oğuzhan Koç ile arası açılan Demet Özdemir’e Yeşilçam’ın usta oyuncusu Filiz Akın mesaj attı.

Şu sıralar Oğuzhan Koç ile barışan ve evlilik teklifi alan Özdemir paylaşımının altında Akın’ın mesajını görünce çok mutlu oldu. Fotoğrafını paylaşan Özdemir’in pozunun altına Filiz Akın “Dün gece izledim Netflix’teki Aşk Taktikleri filmini, başarılı oyunculuğunuzu, başarısına katkınız için çok tebrikler” yazdı.

Demet Özdemir bu yoruma hemen “Bunları sizden duymak ne kadar kıymetli bir bilseniz… Yüzümü güldürdünüz, kalbimi uçurdunuz… Hep var olun” yanıtını verdi. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.