Duru Kurt “Lafımı Kesme” ile dinleyicileriyle buluştu

07.11.2022
A+
A-

Müzik dünyasının dikkat çeken isimlerinden Duru Kurt yeni şarkısıyla hayranlarıyla buluştu. Kurt, şarkı için hazırlanan klipte kendi çektiği görüntüleri kullandı.

Duru Kurt “Lafımı Kesme” ile dinleyicileriyle buluşuyor. Son dönemde yaptığı işlerle adından söz ettiren ve şarkıları milyon izlenmeye ulaşan Duru Kurt, yeni şarkısı “Lafımı Kesme” ile dinleyicileriyle buluştu.

“Ay Çokta Şey”, “Harika Biri”, “Çıkışta Bekle” adlı şarkılarıyla müzik dünyasında dikkat çekerek, sosyal medyada çok konuşulan şarkıcılar arasında yer alan Duru Kurt, yeni parçasıyla (single) hayranlarının karşısına çıktı. 

Hayranlarının beğenisini toplayan Duru Kurt’un “Lafımı Kesme” adlı şarkısı ve klibi tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Neşeli tarzıyla devam etmeyi tercih eden Duru Kurt, yine eğlenceli bir şarkıyla günümüz insan ilişkilerini yorumluyor.

Sözü ve müziği yine kendisine ait olan “Lafımı Kesme”nin klibi ise, Duru Kurt’un Kapadokya tatilinde kendisinin çektiği görüntülerden oluşuyor.

Duru Kurt Lafımı Kesme klibi için çektiği klibi YouTube’da yayınladı:

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.