Serenay Sarıkaya şarkılarıyla sahnelere hazırlanıyor gibi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, konuk olarak katıldığı programlarda şarkı söylemeyi seviyor. Serenay Sarıkaya’nın katıldığı son talk show programında söylediği şarkılar dinleyenleri hayran bıraktı.

Serenay Sarıkaya şarkılarıyla sahnelere hazırlanıyor gibi. Serenay Sarıkaya modellikten oyunculuğa geçen isimlerden. Fiziğiyle dikkat çekiyor. Ancak Seneray Sarıkaya Alice adlı müzikalde de başarılı performansı ile sahnede dikkat çekiyor. Alice müzikalinin ikinci sezonunda da Serenay Sarıkaya başrolde. 

Seranay Sarıkaya, katıldığı programlarda şarkı söylemeyi seviyor. Gelen önerileri, teklifleri geri çevirmiyor. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim’in sunuculuğunu yaptığı talkshow programına katıldı.

Serenay Sarıkaya birbirinden farklı türde şarkıları keyifle seslendirdi. Bol kahkahalı söyleşide Serenay Sarıkaya şarkılarıyla sahnelere hazırlanıyor gibi dedirtti. 

Serenay Sarıkaya mikrofon başında hayli rahat. Müzik otoriteleri notu verecektir. Ancak Serenay Sarıkaya albüm çıkarsa ne olur diye de soranlar var. 

Oyunculuktaki başarısıyla yıllardır adından söz ettiren Sarıkaya, şarkı performanslarıyla konuklardan tam not aldı.

İbrahim Selim ile eğlenceli anlar geçiren güzel oyuncu, birbirinden farklı olan iki şarkıyı birleştirerek söylemeye çalıştı. Sarıkaya’nın şarkı söylerken gösterdiği performans ise ağızları açık bıraktı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Serenay Sarıkaya Alice müzikalinde ikinci sezonunda… Modellikten dizilere, oradan müzikale ve aslında sesi de kulağa hoş geliyor. #serenaysarıkay

724kultursanat.com (@724kultursanat)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.