Emel Vardar ARTANKARA’da

5. ArtAnkara Çağdaş Sanat Fuarı açıldı. “Kadın” teması ile açılan fuarda dünyaca ünlü heykel sanatçısı Emel Vardar da eserleri ile yer alıyor.

Emel Vardar ArtAnkara’da sergisiyle sanat severlerle buluşuyor. ArtAnkara Çağdaş Sanat Fuarı, kapılarını 5’inci kez sanat dünyası için açtı.

Ankaralı sanatseverlerin buluşma fuarı 5. ArtAnkara Çağdaş Sanat Fuarı, ATO Congresium’da “kadın” teması ile açıldı. Fuara, 41 ülkeden 750 sanatçı, 3 bin 500’e yakın eserle katılıyor.

Fuar, Sevda Cenap And Müzik Vakfı’nın 30 kişilik kadın korosunun konseriyle başladı. Açılış töreninde ressam Lütfü Günay’a “Sanatçı Onur Ödülü”, Gebze Sanayi Bölgesi’ne “Sanata Katkı Onur Ödülü”, Erimtan Müzesi’ne ise “Sanatçı Kurum Onur Ödülü” takdim edildi.

Sanat severlerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda dünyaca ünlü heykel sanatçımız Emel Vardar da yer alıyor. Eserleri uluslararası alanda ilgi gören ve sergilenen Emel Vardar, fuarda kadın konulu heykelleri ile büyük ilgi görüyor.

ArtAnkara Çağdaş Sanat Fuarı, 5’incisi 17 Mart 2019 Pazar günü sona erecek.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.