Türk İşi Dondurma filmindeki devenin sırrı

Türk İşi Dondurma filmindeki deve izleyicinin ilgisini çekiyor. Erkan Kolçak Köstendili’in devesi ile ilgili bir kaç ilgi çekici bilgi var.

Türk İşi Dondurma filmindeki devenin sırrı

Türk İşi Dondurma filmindeki devenin sırrı duyanları gülümsetiyor, şaşırtıyor. Türk İşi Dondurma filmi vizyona girdi. Filmle ilgili bazı detaylar izleyicinin ilgisini çekiyor. Filmdeki kimi sahnelerle ilgili sorular soruluyor.

Bunlardan biri de filmdeki deveyle ilgili. Türk İşi Dondurma filmindeki deve ile ilgili ilgi çekici bilgiler var. Türk İşi Dondurma filminde Ali Atay, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil başrolde oynuyor.

Ali Atay bir dondurmacı, Erkan Kolçak Köstendil ise bir deveciyi canlandırıyor. Avustralya’da yaşayan iki çılgın Türk’ün Çanakkale Savaşı dönemindeki kahramanlıkları beyazperdeye geliyor.

Filmde Erkan Kolçak Köstendil, bir deveciyi canlandırıyor. Filmdeki deveyle ilgili ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil “Benim gibi yamuk olmasını istedim” diye espri yapıyor.

Sonra da Türk İşi Dondurma filmindeki devenin sırrını ve renkli anektodları anlatıyor: “Yamuk bir deve olmasını istedim. Hani hayvan sahibine benzer derler ya, öyle olsun istedim. Filmde bu roldeki deve için çeşitli develer getirildi. Bir anlamda deve castingi yapıldı. Deveyi ben seçecektim.”

Getirilen develer arasında olan filmdeki deve seçim sırasında ünlü oyuncu Köstendil’in yüzünü yalamış. Köstendil anlatıyor: “Deve beni yalayınca, onu seçtim. Daha doğrusu deve beni seçti. Sonra deveye bir postniş yapıldı. Bizimle beraber keyifli bir oyunculuk ortaya çıkardı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.