Fazıl Say’ın babası vefat etti

10.05.2022
A+
A-

Fazıl Say’ın babası Ahmet Say hayatını kaybetti. Fazıl Say babasının vefatını sosyal medyadan duyurdu.

Fazıl Say’ın babası vefat etti. Dünyaca ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say babasını kaybetti. Usta müzisyen acısını Instagram hesabından paylaştı. 

Fazıl Say’ın babası vefat etti. Fazıl Say babasının vefatını sosyal medyadan duyurdu. 

Fazıl Say’ın babası Ahmet Say vefat etti. Usta müzisyen Fazıl Say babası Ahmet Say’ın vefatını sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. 86 yaşında hayatını kaybeden Ahmet Say, Türkiye’nin aydınları arasında yer alan bir isimdi. Müzik ve edebiyat alanında yaptığı çalışmalarla tanınıyordu. 

Fazıl Say babası Ahmet Say’ın vefat haberini şu ifadelerle paylaştı: 

“Babamı kaybettik.Üzüntüm sonsuz. Ahmet Say, Türkiye’nin en değerli aydınlarından biriydi, tüm müzik ve edebiyat çevresinin de başı sağolsun. 86 yıllık ömründe ne çok eser bıraktı. Ve çok özel çok güzel bir baba oğul ilişkisidir, son anına kadar.
Son 3-4 yıldır sağlık sorunları çok fazlaydı. Dostlarım, cenaze merasimi konusunda elimden geldiğince hızlı bilgilendireceğim.
Başımız sağ olsun…”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Fazil Say (@fazilsay)’in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.