Gökçe Bahadır mücevher reklamından ne kadar kazandı?

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, dünyaca ünlü mücevher firmasının marka yüzü oldu. Yaptığı bir yıllık reklam anlaşmasının Gökçe Bahadır’a ne kadar kazanç getireceği belli oldu.

Gökçe Bahadır mücevher reklamından ne kadar kazandı? Magazin dünyası bugün Gökçe Bahadır’ın dünyaca ünlü mücevher markası ile yaptığı reklam anlaşmasını konuşuyor. 

Gökçe Bahadır son dönemde yıldızı daha da parlayan oyunculardan. Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizide rol alan ve müzisyen Emir Ersoy’la nikah masasına oturmaya hazırlanan Gökçe Bahadır, mücevher reklamından kazancıyla da dikkat çekiyor. 

Posta gazetesindeki habere göre mücevher sektörünün uluslararası markalarından Roberto Bravo’nun yeni marka yüzü olan Gökçe Bahadır, bir yıllık anlaşma karşılığında 2 milyon TL alacak. 

 25 Şubat’ta müzisyen Emir Ersoy ile nikah masasına oturacak olan Gökçe Bahadır’ın mücevher reklamından kazancıyla ilgili Posta yazarı Suna Akyıldız şunları yazdı: 

Gökçe Bahadır’ı oyunculuğa başladığı ilk günden beri takip ederim. Müthiş yetenekli. Özellikle son dijital platformda oynadığı kulüp dizisindeki Mathilda rolüyle herkesi kendisine hayran bıraktı. Şimdi de bir mücevher firmasının yüzü oldu. Nihat Odabaşı’na da şahane fotoğraflar çektirdi. Gökçe Bahadır, firmadan 1 yıllık anlaşma karşılığı 2 milyon TL almış. Aşkta da işte de yıla şanslı başlayan Bahadır, 25 Şubat’ta müzisyen Emir Ersoy’la nikah masasına oturacak. 40 yaşındaki oyuncunun bundan sonraki planları arasında önce anne olmak varmış.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.