Game Of Thrones yeni sezonu ne zaman

14.01.2019
A+
A-

Televizyon tarihinin kırılmadık rekorunu bırakmayan Games Of Thrones’un yeni yayın dönemi tarihi belli oldu. Diziyle ilgili kısa bir tanıtım fragmanı da yayımlandı.

Game Of Thrones yeni sezonu ne zaman

Game Of Thrones yeni sezonu ne zaman başlayacak, sorusunun cevabı belli oldu. Son yıllara damga vuran ünlü televizyon dizisi Game Of Thrones’in yeni sezon tarihi açıklandı.

Televizyon tarihinde kırılmadık rekor bırakmayan Game Of Thrones’un yeni sezonu için fragman yayımlandı.

Game Of Thrones’un merakla beklenen yeni sezonundan ilk fragman, HBO tarafından paylaşıldı.

Dizinin 8. sezon yayın tarihi nihayet açıklandı. HBO, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla Game of Thrones’un fragmanını ve yayın tarihini paylaştı. HBO yaptığı Twitter paylaşımı ile #ForTheThrone hashtag’ini kullanarak, 8. sezonun ne zaman yayınlanacağını duyurdu.

Game Of Thrones yeni sezonu 14 Nisan 2019’da izleyiciyle karşılayacak.

“6 film gibi bölüm” şeklinde tanımlanan 8. ve son Game of Thrones sezonundan ilk fragman True Detective sezonunun ilk bölümünün yayını sırasında görücüye çıktı.

İzleyiciye tadımlık paylaşılan kısa fragmanda beklenen kışın tamamen geldiği görülüyor. Kısa tanıtım videosunda Jon, Sansa ve Arya’yı Winterfell mahzenlerinde görüyoruz.

Tüm soruların yanıtları 14 Nisan tarihinden itibaren yanıtlanacak.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.