Kürk Mantolu Madonna asansörde sütyenle

15.01.2019
A+
A-

Tuba Ünsal, Kürk Mantolu Madonna rolü ile tiyatro seyircisiyle buluşuyor. Kürk Mantolu Madonna asansörde sütyenle fotoğraf çekti. Bu fotoğrafı da sosyal medyadan paylaştı.

Kürk Mantolu Madonna asansörde sütyenle çektiği bir fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. Oyuncu Tuba Ünsal, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Daha önce bornozla çektirdiği bir fotoğrafı takipçileri ile paylaşmıştı. 

Tuba Ünsal, Sabahattin Ali’nin ünlü romanı Kürk Mantolu Madonna’yı tiyatroya uyarlamıştı. Oyunun aynı zamanda yapımcısı da olan Tuba Ünsal, sahnede Maria Puder’i canlandırıyor. 

Kürk Mantolu Madonna olarak seyirciyle buluşan Tuba Ünsal, sosyal medyadan asansörde sütyen benzeri bir kıyafetiyle çektiği selfie’sini takipçileriyle paylaştı. 

Tuba Ünsal, cesur pozuyla tanınıyor. İki çocuk annesi eski manken Tuba Ünsal, asansördeki pozuyla gündemde. 

Kürk Mantolu Madonna rolünü oynayan Tuba Ünsal asansörde sütyenle çektiği selfie’yi paylaştı.

37 yaşındaki Tuba Ünsal’ın hem sütyeni hem de bacak yırtmacı takipçileri tarafından eleştirildi. 

Tuba Ünsal paylaşımını yaparken ‘Ayna ayna’ ifadesini kullandı. Bu fotoğrafı kısa süre içinde 12 bine yakın beğeni alan Tuba Ünsal, bir yandan da ağır eleştirilerin hedefi oldu. 

Bir takipçisi paylaşımın altına “üzerindeki sofra bezi mi?” diyerek kıyafetini eleştirdi. Verdiği pozu abartı bulan bir başka takipçisi ise “Bir anneye bu pozlar yakışıyor mu” diye sordu. 

Makenlik döneminde de verdiği cesur pozlarıyla bilinen Tuba Ünsal’ın 2 çocuk sahibi. Çocuklarından biri geçtiğimiz yıl boşandığı üçüncü kocası Mirgün Cabas’la olan evliliğinden. Diğeri ise 2010 yılında Murat Pilevneli ile yaptığı evliliğinden dünyaya geldi. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.