Gökçe Bahadır Kendi Yolumda filminde

19.12.2019
A+
A-

Gökçe Bahadır ve Gökhan Özoğuz Kendi Yolumda adlı filmde kamera karşısındalar. Filmin çekimleri Adana’a sürüyor. Filmin yönetmeni Ömer Faruk Sorak.

Gökçe Bahadır Kendi Yolumda filminde Gökhan Özoğuz ile birlikte rol alıyor. Kendi Yolumda filminin çekimleri Adana’da devam ediyor. 

Kendi Yolumda filminin yönetmeni Ömer Faruk Sorak. Filmin müziklerini de Athena grubu yapıyor. Gökhan Özoğuz sürpriz bir şekilde kamera karşısına geçerek bir filmde rol aldı. 

Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz ve partneri Gökçe Bahadır, Adana’da çekimlerdeler. Gökhan Özoğuz Kendi Yolumda filminde rüyasında kendisini tamirci çırağı olarak görür. 

Kendi Yolumda filminin konusu

Kendi Yolumda filminin konusu ne? Kendi Yolunda filmi eğlenceli ve romantik sahneleriyle seyircinin karşısında olacak. Kendi Yolumda filmi ‘komedram’ türünde. 

Gökhan Özoğuz, Adana’da bir tamirciye gider. Orada tamirci çırağı Ömer Ali ile karşılaşır. Ömer Ali, Gökhan Özoğuz’a kendisine ait bir şarkıyı dinletir. Gökhan Özoğuz şarkıyı beğenir. Bu işin peşini bırakma, der. Tamirhane, Ömer Ali’nin babasınındır.

Baskıcı bir babası olan Ömer Ali, Gökhan’a “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir.

Gökhan Özoğuz filmde rüyasında kendisini bir tamirci çırağı olarak görür.

Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken daldığı uykusunda bir rüya görür. Rüyasında Adana’nın zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağıdır.

Eğlenceli, romantik, müzik ve aksiyonla dolu bir rüyadır bu. Filme de adını veren bu rüyadır. Kendi yolunda gitmenin önemini sorgulatan, çarpıcı bir rüya…

Filmde Gökhan Özoğuz’a Gökçe Bahadır, Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz’un da yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Kendi Yolumda filmi 6 Mart 2020’de vizyonda olacak.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.