Salih Coşkun Kayıp Roman ile okurlarla buluşuyor

Salih Coşkun ilk romanı ile okurların karşısında. Mesleği elektrik mühendisliği Salih Coşkun’un. Tam bir tiyatro aşığı olan Salih Coşkun, oyunlar yazıyor ve oynuyor. Şimdi de ilk romanı Kayıp Roman ile okurlarla buluşuyor.

Salih Coşkun Kayıp Roman ile okurlarla buluşuyor. Bilerek ve istenerek kaybedilmiş bir roman; “Kayıp Roman”

Salih Coşkun’un kaleme aldığı, bir şeylere doğru koşmaktansa, hep bir şeylerden kaçan babasının izinde, tıpkı onun gibi kendi gerçeğinin ya da yalanının peşinde giden Barış’ın hikayesini anlatan Kayıp Roman okurlarla buluşuyor.

Edebiyatist Yayınevi’nden çıkan Kayıp Roman, aslında elektrik mühendisi olan ama yazdığı senaryolar çeşitli tiyatro festivallerinde sahnelenen Salih Coşkun’un ilk romanı.

On yaşındaki bir çocuğun, yaşadığı şoklarla büyümesini ve kabuklarını kırmasını anlatan Kayıp Roman’da aynı yıllarda dünyanın yaşadığı şoklar da yer alıyor.

2 Ağustos 1990 Kuveyt’in işgal edildiği gün başlayan ve 20 Kasım 2003 İstanbul HSBC’nin bombalandığı gün biten hikâyede, Barış’ın laik mahalle ile muhafazakâr mahalle arasında babasının ve aşkının peşinde yaşadığı şoklanmalar ve büyüme buhranı anlatılıyor.

Okuyucular, Kayıp Roman’a tüm seçkin kitabevleri ve online satış sitelerinden ulaşabilir.  

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.