Gülşen ev konseri ile meydanlardan izlenecek

Ev hapsinde bulunan Gülşen, hayranlarıyla buluşmak için ilginç bir yol buldu. Gülşen ev konseri verecek. Konser, sosyal medyadan ve büyük bir şehrin meydanında kurulacak konser alanındaki dev ekrandan canlı izlenecek.

Gülşen ev konseri ile meydanlardan izlenecek

Gülşen ev konseri ile meydanlardan izlenecek. Ünlü şarkıcı Gülşen, 4 gece 5 gün tutuklu kaldığı hapishaneden çıktı. Ancak bu çıkış tam bir hürriyet anlamını taşımıyor. Gülşen için ev hapsi uygulanacak. Avukatları ev hapsi için de itiraz edecek.

Gülşen, ev hapsi döneminde hayranlarına ulaşmak için ilginç bir yol buldu. Ünlü şarkıcı, önce hasret kaldığı evladına ve eşine sarıldı. Ardından da düğmeye bastı. Tıpkı şarkısındaki gibi “Elimi de kolumu bağla hadi  / Bir odaya bir ömür hapset hadi /
Becerebilirsen zapt et hadi ” diyerek hukuksuzluğa bir anlamda isyan niteliğinde ev konseri verecek. 

Gülşen’in evinde konser atmosferi oluşturulacak. Kameralar ve canlı yayın sistemi ile Gülşen’in ev konseri sosyal medya platformlarından (YouTube, Instagram) yayınlanacak. Ancak Gülşen’in ev konserini önemli kılan en önemli adım ise büyük bir şehrin meydanında kurulacak olan dev ekrandan yayınlanacak olması. 

Gülşen ev konseri büyük bir şehrin meydanından canlı yayınlanacak. Kurulacak olan dev ekrandan Gülşen hayranları konseri ücretsiz izleyebilecek. 

Gelen bilgiler arasında konserin İstanbul, İzmir, Adana, Ankara, Mersin ya da Muğla (Bodrum) gibi büyük şehir ve merkezlerden birinde yayınlanacak olması. Gülşen’in ev konseri için adı henüz açıklanmayan belediye başkanı düğmeye bastı. Gülşen ve menajerleri ile organizasyon için görüşmeler başladı. Konserin bir hafta on günlük bir süreç içinde yapılmasının planlandığı, hazırlıkların da bu yönde sürdürüldüğü bildirildi. 

Şimdi merak edilen konser öncesi ve konser sırasında Gülşen’in vereceği mesajlar… Ancak giyeceği kıyafetler de merak konusu… 

ETİKETLER:
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.