Halil Sezai gaz tweeti ile tartışma yarattı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai’nin Karadeniz’deki bulunan doğalgazla ilgili attığı tweet başını derde sokar mı? Paylaşımında kullandığı ‘ortaparmak emojisi’ sanatçının takipçileri tarafından ‘sıkıntılı’ bulundu.

Halil Sezai gaz tweeti ile tartışma yarattı. Ünlü şarkıcı ve film oyuncusu Halil Sezai, Karadeniz’de bulunan doğalgazla ilgili Twitter’daki hesabından bir paylaşımda bulundu. 

518 bin takipçisi bulunan @halilsezaip hesabından yaptığı paylaşımda Halil Sezai Naber @RTErdogan tivitıra çok girmiyorum.Gaz bulmuşsunuz? Şimdi gördüm. Oyum sans deerrrmişim” sözlerinden sonra iki de emoji iliştirdi. Biri gülen surat diğeri ise orta parmak gösteren bir emoji. 

O emoji Halil Sezai’nin eleştirilmesine yol açtı. Paylaşımın altına gelen yorumlarda, Halil Sezai’nin başının bu paylaşımından dolayı derde gireceği ve hapse dahi gidebileceği yer aldı. 

Halil Sezai’nin tweetinin ardından şimdi yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor. 

Sanatçı gece attığı tweeti gelen tepkiler üzerine bugün gündüz saatlerinde sildi. Silerken de “Tmm sildim şeyapmayın günaydın” dedi. 

Halil Sezai akşam paylaştığı tweeti gelen tepkiler üzerine gündüz saatlerinde sildi.

 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.