Hareket Sekiz filmi hazırlıkları başladı

23.05.2019
A+
A-

Yeni sezonda seyirciyle buluşacak olan Hareket Sekiz adlı filmin senaryo okumaları için oyuncular bir araya geldi.

Hareket Sekiz filmi hazırlıkları başladı

Hareket Sekiz filmi hazırlıkları başladı. Başrollerinde Ali Sunal ve Onur Atilla’nın oynayacağı Hareket Sekiz için oyuncu kadrosu bir araya geldi.

Komedi türündeki Haraket Sekiz’in senaryo okumalarına başlayan oyuncular, Boğaz’da teknede bir araya geldi. Ali Sunal filmde Bünyamin karakterine can verecek. Ali Sunal film ve rolüyle ilgili şunları söyledi: “Güzel kahkahalar eşliğinde aksiyon filmi bekliyor olacak bizi. Bünyamin karakterini canlandırıyorum işinde de evliliğinde de başarısız bir arkadaş benim rolüm böyle, bir grup değişik çok da becerikli olmayan polisin dünyayı kurtarma çabalarını izleyeceğiz.”

Film Türkiye’de ve Bakü’de çekilecek. 

Onur Atilla ise filmle ilgili şöyle konuştu “Çok güzel bir oyuncu kadrosu kuruldu. Çok güzel bir komedi filmi olacak. Ali abiyle 7 senedir beraber çalışıyoruz ama ilk kez bir filmde karşılıklı oynayacağız benim için çok kıymetli bir durum”

Hareket Sekiz filminin konusu

Haraket Sekiz filminin konusu komedi macera türünde. Filmin kahramanları Bünyamin, Reşat ve Kazım… Üçü de Türkiye’de tesadüfi başarılar etmiş polis memurudur.

Rus mafya lideri Zolka… Türkiye’den yurtdışına bor madeni kaçırmak istemektedir. Bor madenini özel bir silahta kullanmak istemektedir. Hedefteki ülke ise Liechtenstein…

Üç polis, çok özel görevle harekete geçer. Başlarına geleceklerden habersiz aksiyonun tam ortasına düşen Bünyamin, Reşat ve Kazım; Rus mafyasını alt edebilecek mi?

Filmi DADA Vision beyaz perdeye taşırken, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstleniyor. Yapımcılığını Levent Cengizhan’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Ayberk Çınar’a ait. Yeni sinema sezonun açılış filmi olan Hareket Sekiz 12 ülkede aynı anda 4 Ekim’de sinemalarda olacak.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.