Hasan Ali Toptaş’tan Melodik Eserler

Gölgesizler_film_afişi

Instagram’da Hasan Ali Toptaş paylaşımlarına baktım. Okurlar, onun eserlerini sevenler birbirinden güzel kareleri yayımlamışlar. Bazılarını seçtim. Ama en çok sevdiğim şu ilk kare oldu. Piyano tuşlarının üzerine dizilmiş Hasan Ali Toptaş kitapları… nihil_erdogan adlı kullanıcının paylaştığı kareyi siz nasıl buldunuz?

Bu arada yazarın bir eseri sinema filmi yapılmıştı. “Gölgesizler” adlı psikolojik macera özellikle romanı Ümit Ünal tarafından sinema filmi olarak çekilmişti. Televizyonda dün akşam izledim. Keşke sinemada izleyebilseydim diye de hayıflandım.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.