Hazal Kaya Hollywood için oyuncu koçu ile çalışıyor

14.02.2019
A+
A-

Genç oyuncu Hazal Kaya, Hollywood dünyasına adım atabilmek için harekete geçti. Önce bir ajansla anlaştı şimdi ise Hollywood için oyunculara yol açan koçla çalışmaya başladı.

Hazal Kaya Hollywood için oyuncu koçu ile çalışıyor. Genç oyuncu Hazal Kaya, daha önce ABD’deki bir oyunculuk ajansıyla sözleşme imzalamıştı. Şimdi de Hollywood yıldızlarının oyuncu koçu Lori Lively ile çalışmaya başladı. 

Hazal Kaya, United Talent Agency ile sözleşme imzaladı. Çağatay Ulusoy’un dünyaya açılmasında önemli bir rol oynayan da aynı ajans… Hazal Kaya hedefini büyütürken, daha önce denenmiş ve başarıya ulaşılmış yolu tercih etti. Çağatay Ulusoy’un da bir dönem hizmet aldığı United Talent Agency sözleşme yaptı. 

Televizyon dizileriyle ünlenen Hazal Kaya 6 Şubat 2019’da ünlü oyuncu Ali Atay ile evlenmişti. 28 yaşındaki Hazal Kaya, geçtiğimiz aylarda ABD’ye giderek, Hollywood dünyasına ilk adımını atmak için harekete geçti. 

United Talent Agency, aralarında Angelina Jolie ve Johnny Depp’in de olduğu ünlülere hizmet veriyor. Hazal Kaya, bu ajansla çalışmaya başladı. 

Genç oyuncu şimdi ise birçok Hollywood yıldızının da oyuncu koçu olan Lori Lively ile çalışmaya başladı.

Lori Lively, daha önce Çağatay Ulusoy’la çalışmıştı. Oyuncuyu ABD’li birçok yapımcı ve yıldızla tanıştırmış bir anlamda ona yol açmıştı. 

Lori Lively’i Hazal Kaya’nın yeteneğine hayran kaldığını belirtiyor. Hazal Kaya şimdi ABD’ye gidip Hollywood’lu yapımcılarla görüşeceği günü bekliyor. 

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.