Hazar Ergüçlü kırmızı başlıklı kız kostümüyle protestosunu yaptı

Hazar Ergüçlü, kızların istediklerini giyebilme özgürlüğüne sahip olduklarını savunan kampanyaya destek olmak amacıyla kırmızı başlıklı kız kostümü giyerek poz verdi.

Hazar Ergüçlü kırmızı başlıklı kız kostümüyle protestosunu yaptı. Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, sosyal bir kampanya için ‘kırmızı başlıklı kız’ ambiyansıyla mesaj verdi. 

Hazar Ergüçlü kırmızı başlıklı kız kostümüyle ‘Bir kız ne yapmak istiyorsa onu yapabilir’ kampanyasına destek verdi. Sosyal medyada paylaşım yaptı. Tasarımı Dilara Fındıkoğlu’na ait olan kostümüyle poz veren Hazar Ergüçlü’nün fotoğraflarını annesi cep telefonuyla çekti.  

Hazar Ergüçlü, Türkiye’de ve dünyada kadın cinayetlerinin önlenmesine destek amacıyla kırmızı başlıklı kız kostümüyle sosyal medyadan mesaj verdi.

Moda tasarımcısı Dilara Fındıkoğlu başlattığı kampanyaya destek veren Hazar Ergüçlü kırmızı başlıklı kız oldu. 

Kampanya, kadınların nasıl davranıp giyineceğine dair yapılan tartışmalara karşılık olarak başlatıldı. Kadının istediğini giymekte ve yapmakta özgür olduğunu vurgulayan kampanya için Hazar Ergüçlü, Fındıkoğlu’nun bu amaçla tasarladığı dikkat çeken kıyafetlerini giydi.

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.