Leonardo DiCaprio genç sevgilisi ile Malibu plajlarında

Oscar ödüllü 45 yaşındaki yıldız Leonardo DiCaprio, 23 yaşındaki sevgilisi Camila Morrone ile bir dargın bir barışık. Bir ayrılıp bir barışan çift, geçtiğimiz hafta sona düşman çatlattılar.

Leonardo DiCaprio genç sevgilisi ile Malibu plajlarında keyifli bir zaman geçiriyor. Leanorda DiCaprio, Hollywood’un bekar yıldızlarından. 45 yaşındaki DiCaprio 23 yaşındaki model sevgilisi Camila Morreno ile haftasonunu Malibu sahillerinde geçirdi. 

Leonardo DiCaprio ile genç sevgilisi Camila Morreno sık sık ayrılıp barışmalarıyla biliniyor. Oscar ödüllü oyuncu ve model sevgilisi magazin dünyasında sık sık yer alan ayrılık haberlerine inat hafta sonu aşk dolu birlikteliklerine dair görüntüler verdiler. 

DiCaprio ile sevgilisi Morrone bir ara kumsalda birbirlerine sarılarak yürüdü. Paparazziler elbette onları takip ediyordu. Ünlü yıldız önlem olarak uzun gölgelikli şapka takıyor. Ancak sadece yüzü görünmüyor diyelim o kadar. 

Geçtiğimiz günlerde Leonardo DiCaprio ile diğer ünlü popüler isim Kendall Jenner ile bir barda son derece samimi şekilde görüntülenmişti. O fotoğraflardan sonra DiCaprio ile Morrone aşkının kesinlikle bittiğine dair magazin haberleri çıkmıştı. 

Ancak bu haberlerin üzerinden çok geçmeden DiCaprio ve genç sevgilisi adeta düşman çatlatırcasına keyifli görüntüleriyle magazin sayfalarında yerlerini aldılar.

Leonardo DiCaprio, ünlü kadınlarla aşklar yaşadı. Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Nina Agdal gibi ünlü modellerle beraber oldu. Bazılarıyla evliliğin eşiğinden bile döndü.

Leonardo DiCaprio’nun annesi Irmeline Indenbirken, oğlunun evliliğini görmek istiyor. Basına da bu konuda yansıyan haberler olmuştu. 

Oscar ödüllü DiCaprio’nun 76 yaşındaki annesi Irmelin Indenbirken, oğlunun mürüvvetini görmek istiyor. Evlilik konusunda en güçlü aday da şu anda model Camila Morrone.

Leonardo DiCaprio ile Camila Morrone 2017’den bu yana flört ediyor. Anne Irmelin Indenbirken’in en büyük korkusu ise ünlü oyuncunun evliliğe yanaşmaması ve Morrone’yi kendinden uzaklaştırması.

Gerçek şu ki DiCaprio, annesinin bu kaygılarını haksız çıkarmayacak fotoğraflar verdi. Camila Morrone Marakeş Film Festivali için Fas’tayken, popüler yıldız Kendall Jenner ile bir barda sabaha kadar samimi görüntüleriyle sayfalara yansıdı.

23 yaşındaki Camila Morrone kim? Morreno, ünlü oyuncu Al Pacino’nun üvey kızı. Aslında her ne kadar evlenmemiş olsalar da Morrone’nin annesiyle Al Pacino uzun süre ilişki yaşadı. Model Morrone de Pacino’yu üvey babası olarak tanıttı. 
 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.