İclal Aydın yeni aşkı ile gündemde

Ünlü yazar ve oyuncu İclal Aydın aşk haberleri ile gündeme geldi. Urla’da yaşayan 49 yaşındaki İclal Aydın’ın üniversite arkadaşı ile yıllar sonra bir araya gelerek yeni bir aşka yelken açtığı magazin medyasının gündeminde.

İclal Aydın yeni aşkı ile gündemde. Yazar ve oyuncu İcal Aydın yeni aşka yelken açtı. TV100’ün iddiasına göre İclal Aydın gönlünü kendisi gibi oyuncu olan Erdinç Gülener’e kaptırdı. 

Son olarak Ege’nin Hamsisi adlı televizyon dizisinde seyircinin karşısında olan İclal Aydın, romanlarıyla da geniş kitleler tarafından takip edilen yazarlardan. 

49 yaşındaki İclal Aydın, Ege’nin Hamsisi adlı dizinin çekildiği Urla’da yaşamaya başlamıştı. Sakin bir hayatı tercin eden oyuncu ve yazar İclal Aydın yeni bir aşka yelken açtı… 

Uzun zamandır ekranlarda yer almayan oyuncu, yazar ve sunucu İclal Aydın’ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. 49 yaşındaki Aydın’ın meslektaşı ile yıllar sonra yeniden görüşmeye başladığı ve ikilinin yakınlaştıkları öne sürüldü.

Son olarak ‘Ege’nin Hamsisi’ dizisinde boy gösteren oyuncu İclal Aydın, sonrasında Urla’da sakin bir hayat yaşamaya başlamıştı. Aydın’ın yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

Urla’daki sakin yaşantısında yazdığı romana vakit ayıran İclal Aydın, sosyal medyayı da sık kullanan yazarlardan. Oyuncu ve yazar olarak hayranlarıyla sıkı iletişimde…

İclal Aydın’ın sevgilisi üniversiteden 

İclal Aydın’ın sevgilisi kim? İclal Aydın’ın aşk hayatında yeni isim kim? İclal Aydın evli mi? İclal Aydın aşkı ile ilgili olarak hayranları arama motorları üzerinde arama yapıyorlar.

2021 yılının ilk günlerinde İclal Aydın’la ilgili güzel bir iddia gündeme geldi. Magazin medyasındaki iddialara göre İclal Aydın aşk hayatında kendisi gibi oyuncu bir arkadaşını buldu… 

İclal Aydın Erdinç Gülener aşkının başladığı yazıldı. İclal Aydın ve Erdinç Gülener’in Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi yıllarından tanıştıkları belirtiliyor. Üniversite yıllarından tanışıklıkları olan ikilinin yıllar sonra ortak arkadaşları sayesinde de görüşmeye başladıkları öne sürülüyor. 

İclal Aydın, daha önce üç kere evlenip ayrıldı. 2002 yılında yönetmen Kemal Başbuğ ile evlendi. Bu evlilik 2005 yılında sona erdi. Ardından yazar Tuna Kiremitçi ile nikha masasına oturan Aydın’ın bu evliliği bir yıl sürdü. Güzel oyuncu son olarak Efe Kubilay ile 2015 yılında dünevine girmiş; ancak ikili 2019 yılında yollarını ayırmıştı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.